Kavel met ca. 38 zilveren munten uit Amerika, diverse condities.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren decor. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Rond omegacollier met daaraan een groot kruis bezet met zirconia's. Grootte hanger 61x33mm. lengte 45 cm. Collier wat uit model, verder in zeer goe...
800/000 Zilveren dekseldoos met houten binnenwerk. MT: Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmund. Afmeting: 13,5 x 8,5 x 4,5 cm. Licht deukje. In redelijk/goede staat.
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Mooi zilveren cabaret, 934/000, rechthoekig model met een opstaande rand versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 bolpoten met een aanzet voorzien van filetbewerking. MT.: Johannes de Kok, Leiden, jl...
Gouden ring, 750/000, met diamant. Brede dubbele ring, een gladde geelgouden en een witgouden bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,21 ct, strak in een rechthoek in de band gezet. Breed...
Geelgouden armband, 585/000, met een gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, 19 cm. ca 19,5 gram. In goede staat
Geelgouden herenring, 585/000, met een ovale kop met witgouden bewerking. breedte 11,5mm, ø 64 ca 7,1 gram. In goede staat
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...
Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...
Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend de...
Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 750/000, met robijn en saffier. Verlopende choker, 7-9mm, met in het midden een stuk omgeslagen collier met daartussen 4 hangers bezet met rond gefacetteerde robijnen en saffieren....
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Lot met vijftien broches, met 13 zilveren broches, in diverse vormen met diverse gehaltes en 2 witmetalen broches. Eén sluiting is defect. zilver ca 99 gram.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.