Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.
Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.
Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.
Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.
Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels
Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.
Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...
Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...
Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...
Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....
Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...
Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...
Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...