Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Antieke Franse schildpad boulle klok met brons. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Twintig stuks Duits antiek. Divers steengoed, keramiek, grijs/blauwe glazuur. Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.