Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal, rotsen en vlinder decor. Circa 1920. Afmeting: 25 x ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Woelig decor. Model nr.: 23. Afmeting: H 16,5 x ø 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Drie zingende koorknapen. Door Stühgen Deutschland Düsseldorf Broncebild Giesserei GmbH. Afmeting: 42 x 30 x 18 cm. In goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met rookkwarts. Bolle ring met een kussenvormige rookkwarts met facettten, 11x11mm, aan de bovenzijde. ø54, dikte ring 9mm. Nieuwprijs € 1453,-. Nieuw
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
18e eeuws Duits orgel-dubbelgebogen vier-laden Barok commode. Circa 1760. Wortelnoten fineer op vurenhouten corpus. Mooi origineel verguld bronzen beslag. Mozaiek gelegd wortelnoten fineer. Oudere res...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met figuren/pagode decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Witgouden dameshorloge, 585/000, met ronde kast en een lunette bezet met 30 briljant geslepen diamanten, ca 0,60 ct, en een gematteerde gevlochten band. Breedte 20 mm, lengte 15,5 cm. ca 22 gram. merk...
Lichtenstein. Nr. 79/199. Tweede helft 20e eeuw. Naakte vrouw in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 75 x B 56 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten met mahoniehouten Empire staande klok met scheepjesmechaniek en maanstand. Slagwerk op bel. Afmeting: 215 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Set Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. 18e Eeuw. Met boom decor, bodemmerk en lichtbruine glazuur. Bestaande uit: Zes koppen en vijf schotels. Waarvan vier kop en schotels gaaf zijn. Afmetin...
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Empire. Mooie vergulding. Afmeting: 24 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Witgouden klapring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met 2 banden verbonden door middel van een scharnierende kop aan de ene zijde bezet met ovaal gefacetteerde saffier, ca 3,5 ct, en aan de ande...
Kist rode wijn. 1982. Pauillac. Gesloten. Afmeting: 33 x 50 x 19 cm. In goede staat.
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Zeskleur decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Italfama schaakspel, Het Habsburgse Huis. Circa 1960. Met marmeren schaakbord en zilver/goud beschilderde metalen figuren. Afmeting: 11 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.