Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Eén-deurs, bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1880. Afmeting: 211 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.