19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Twee zilveren poederdozen, 835/000, een rond model met spiraalvormige lijnenbewerking en een ovaal model met een rand met floraaldecor. ø 7,5cm en 7,5x6cm. totaal ca 127 gram. In goede staat
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen vorm. Met vleermuis op deksel. Afmeting: 9 x 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote antieke kopergeslagen plantenbak met het wapen van Enschede, leeuwenkoppen en klauwpoten. Circa 1890. Neo Renaissance. Afmeting: 39 x 42 cm ø. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse historisme, compositie metalen kaarskandelaren met figuren en putti. Neo Renaissance. Eén haarlijn bij arm. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde gitten, ø10 mm, met kleine zwarte kraaltjes. Bevestigd aan een zilveren rechthoekige sluiting met bewerking. Lengte 45 cm. In goede staat
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
Zilveren petitfourschep en compotelepel, 833/000, gecontourneerde petitfourschep versierd met graveerwerk, MT.: Fa Manikus Verhoef, Arnhem, jl.:w:1881 en een compotelepel met een peervormige bak met g...
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.
Zilveren snuifdoos, 800/000, rond model met scharnierend deksel voorzien van filigrain versiering met opgesoldeerd applique met vergulding voorzien van een gegraveerde kameel met figuur. En voorzien v...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met vrouw met paraplu en hond en een kruiwagen. 4,5x2x4cm en 8x3x4cm. totaal ca 36 gram. In goede staat
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met brede band bezet met 3 carree geslepen groene stenen, deels afgesleten. Breedte 12 mm. ø 55 ca 4,0 gram. In redelijke staat
Zilveren armband met hematiet, 835/000, armband met 5 rechthoekige open schakels met daartussen 5 ovaal cabouchon geslepen hematietstenen en een veeroog. breedte 12 mm. lengte 17,7 cm. ca 23 gram.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met malachiet. Collier met lunaschakel, breedte 1,5mm, voorzien van grote ovale hanger met geschulpte rand met graveerwerk en opgesoldeerde versiering, bezet met...
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren soezenmand, 833/000, Art Deco, gezaagd met strakke bloemen en diagonaal lijnenspel. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. De rand van de mand is voorzien van een parelbewerking....
Zilveren plaquette, 800/000, vierkant model, met wijze heren. 4,5x4,5cm. ca 46 gram. In goede staat
Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp met herten en florale majolica. Afmeting: 125 x ø 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tibet. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Mont Martre Parijs. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met regenjas. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
Vijf 835/000 zilveren lepels. Stelen Haags Lofje. Initialen FW achterkant. Mr. J.M. van Kempen en Zn. - Voorschoten. Anno 1880. Afmeting: L 18 cm. Gewicht: circa 210 gram. In zeer goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren borstels, 833/000, rechthoekig en ovaal model met voorstelling, jl.:G:1916, en een ovaal zilveren doosje, 800/000, met Djokja bewerking. 12-17cm en 6x4,5cm.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Dirk Jansen. 1878 - 1952. Jongen met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 135 x B 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Aat Veldhoen. 1934 - . Indonesische man. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 47 x B 32 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 1978. 1940 - . Nr. 4/80. Tears on Kennedy's coffin. Lithografie op papier. Afmeting: H 68 x B 43 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Tjomme Edzard de Vries. 1908 - 1975. Stadsgezicht Utrecht 1944. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 45 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
H. Gunneweg? Circa 1920. Hollands landschap met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
G.L. Kiers. 1838 - 1916. Katwijkse platbodem op volle zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 26 cm. In goede staat.
Frans Baayens. 1896 - 1970. Boerderij met beek en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.