Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Gave originele 18e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met spillegang en snek. Halfuur-slag op bel. Met datum aanduiding. Gegraveerde florale achterplatine W.M. Walker London. Afmeting: 48 x 25 x 17 cm. ...
Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...
Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam Jugendstil Hollands platelen klokje met floraal decor. Circa 1915. Nummers, M.B. 597 RR. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Notenhouten gesneden pendule met Pierrot. Met achtdaags Hermle uurwerk, met repetitieslag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke wekkerklok. Circa 1900. Klokkendrager. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse marmeren Franse pendule met adelaar. Rood marmer. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 46 x 25 x 12 cm. In goede staat.