Antieke Franse bewerkte, vergulde messing reiswekker. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Geen slagwerk. Afmeting: 16 x 9 x 7 cm. In goede staat.
Kleine antieke Franse rode boulle pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke kalender-reiswekker. Circa 1920. Defect. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met onyx en figuur Claire de Lune. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 70 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...
Nieuwe Empirestijl klok 21e eeuw met vrouwelijke Moor(batterij functie) in goede staat 28x18x6cm Cond:G
Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...
Twee oude/antieke schoolklokken. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 - 37 cm. In goede staat.
Carrara marmeren Louis Seize pendule met vuurverguld brons. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde bronzen officiersklok met wekker, slagwerk op bel en touwtjesslinger. Afmeting: 19 x 8 x 12 cm. In goede staat.
Oude ijzeren schoolklok met messing rand. Klokkast antiek, uurwerk later. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse metalen Pfeilkreuz schoolklok met messing rand. Circa 1930. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle schoolklok met eikenhouten klokkast met parelrand. Stil uurwerk. Circa 1920. Afmeting: 33 x 33 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten wandklok met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.