Zes antieke wekkers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderijklok. Circa 1870. Afmeting: 65 x 30 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Afmeting: 60 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse houtgesneden koekoeksklokken. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke reiswekkers, waarvan drie maal messing. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met wekkerwerk en harpslinger. Afmeting: 42 x 17 x 26 cm. In goede staat.
Italiaanse porseleinen klok met Romeinse voorstelling. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staart-schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.