Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier maal oud keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee vazen Westraven Utrecht. Eén geglazuurde verlopen vaas, gemerkt Burger 576. Eén schaal, onduidelijk gemerkt. Afmeting: 7 - 36 cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood theeservies. Decor Briar Rose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Theepot + koffiepot, botervloot, schaal, melk/suiker set, cakeborden, 13x kop en schotels. Minimale schip mogelijk....
Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse keramieken kastkommen. Gemerkt Adams Tunstall. Circa 1900. Afmeting: 9 x ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met hert/floraal coulissen decor. Bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 15,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte dekselpot met draken decor. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in water/goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.