Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. Ceramo. 1829 - 1909. Twee honden bij muizenval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Joop Kropff. 1892 - 1979. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 100 cm. In goede staat.
B. Nieuwenhuis. 20e Eeuw. Watergezicht met rietkraag. Restauratie midden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Ype Wenning. Handgesigneerd. Ets of steendruk op papier. Dorpskanaal met figuren. Afmeting: H 36 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.
C. Bantzinger. 1914 - 1985. Liggende steenbok. Houtskool op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.
Nils Haglund. 1939 - 1990. Man met helm en ticket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 101 cm. In goede staat.
J. Bartosch. (Jubel). Venetië, Canale Grande. Ets op papier. Afmeting: H 44 x B 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Prof. J.H. Jurres. Drinkende Romein met paard bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 13,5 cm. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Hollands poldergezicht met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Harm Weijns. 1864 - 1945. Lossen van scheepslading op paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 57 cm. In goede staat.
Henk Jaspers. 1947. 1905 - 1977. Stilleven met koper, doos en hertenvanger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met rood haar. 3.150 edition 14-4-'85 S.F. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame met zonnebril. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 62 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 61,8 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Damesbuste. 4.150 edition 14b, 5 '85. SF. Lithografie op papier. Afmeting: H 88,7 x B 61,7 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
F.J.D. Boers. 1914 - 1987. Stal met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.