Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse vergulde houten putti's met korte vleugels. Barok. Afmeting: 37 - 38 cm. In goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.
Twee metaalgegoten beelden op marmeren basement. Eind 19e eeuw. Eén maal valkenier te paard. Eén maal hoornblazer te paard. Patina licht afgesleten. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bronzen busten van een man met paardenstaart. Op zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Groot 17e eeuws houtgestoken gepolychromeerd Heilig figuur. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Grote metalen leeuw met polychromie. Op zwart marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen vergulde boeddha in lotushouding op Foo-hond. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 26 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha met turkooise stenen. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen musicerende putti beeldjes. Naar L.F. Moreau. Trommelaar en bekkenspeler. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden op houten basementen. Circa 1900. Naar August Moreau. Vrouw mist iets in de hand. Ploeg man beschadigd. Afmeting: H 47 - 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen Art Deco presse papier. Uil en teckel. Ontwerp van Johannes Bosma. 1879 - 1960. Gemerkt Jaag. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Twee bronzen met marmer boekensteunen. 21e Eeuw. Met maraboe (familie van ooievaar). Afmeting: 24 x 10 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen figuren. Vrouw aan het koren binden, tweede helft 20e eeuw. Meisje, circa 1900, ongesigneerd. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen zeearend. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliner. Afmeting: 34 x 15 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke messing Indische figuren. Hindoeïstische goden. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Man met biblia. Luther? Afmeting: H 66 cm. In goede staat.