Grote zwarte reiskoffer begin 20e eeuw. Koffer is staand open te klappen gemaakt door de firma Spaulding Amerika 106x60x60cm.
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk uit de tijd of later), "De Kwakzalver" 14,5x12,5cm. Cond.: U
Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U
Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G
Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G
Grote 18e eeuwse blauwe Chinese Swatof schotel. Handbeschilderd met bloem- en takmotief. 1 Klein bakfoutje 9xø39,5cm. Cond.: G
onderbeen niet goed?
Mooi Hollands zilveren trekpotje 925/000, ca. 1930, 379 gr., 13,5x18x11cm.