Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires
Johannes Albertus Hesterman Jr. (Amsterdam 1877 - 1955), olieverf op paneel, "Duingezicht" 58x34cm. Cond.: U
Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in blauw 50x60cm. Cond.: U
Groot gietijzeren sculptuur, voorstellend merrie met veulen. Brons gepatineerd 20e eeuw. 48x51x21cm. Cond.: G
chip aan oor
Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.
Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.