Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen
Tête Deposee Paris Bebe Nr. 7 ca. 1885, geleed lijf. Open gesloten mond, blauw-groene ogen en gaatjes in de oren. Stempel op het lichaam, mooie pruik en originele kleertjes. In perfecte staat met orig...
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. L.: 83cm. Cond.: G
L.65 cm
Ongesigneerd 17e-18e eeuws, olieverf op linnen, voorname dame en heer in schitterende kleding (oude bedoeking) 124x89cm. Cond.: G
Bijzondere polychroom eierschaal porseleinen theekan gemerkt Rozenburg ca. 1900. 19,5x16,5x11cm. Cond.: U
K & R, Simon & Halbig 117A, "Mein Liebling", geleed lijf. Gesloten open mond, blauwe slaapogen, open vingers en originele schoentjes. In zeer goede conditie L.: 70cm.
Bakfout op rand
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1810. Fraaie ornamenten met cherubijnen en mythologische voorstellingen. Gedragen van 4 gekanaliseerde zuilen. Inclusief stolp en onderstolp 49x32x20cm.
Franse bouille klok 1880 met messing en schildpad inlegwerk afgezet met bronzen ornamenten. Afneembaar bovenstuk met bronzen cherubijn. Wijzerplaat met cartouche cijfers van emaille, goedlopend uurwer...
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Oene Romkes de Jongh (Makkum 1812 - 1896 Amsterdam), olieverf op linnen. Erg geliefde schilder uit de 19e eeuw. Nam als voorbeeld vaak schilderijen van A. Eversen en C. Springer. Nu verzameld door zij...
Johannes Weiland (Vlaardingen 1856 - 1909 Den Haag), olieverf op linnen. Bekend interieurschilder, schilderijen werden veel naar Engeland en USA geexporteerd in de 19e eeuw. Betreft een zeer mooi uitg...
Zilveren diner bestek waaronder viscouvert, opdienlepels, tafel- en dessertcouvert en messen. Puntfilet Hollands, 63 delig. 835/000 4109gr.
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen, gezicht op Blaricum 75x49cm. Cond.: U
Aquamarijn-briljant hanger. WG 750/000 met een vol gefacceteerde Braziliaanse natuurlijke aquamarijnsolitair 47.01 ct..in een zeer goede krachtige kleur, en briljanten TW/SI 1.27 ct.,31.5 gr. Met expe...
Prachtig Bouille stijl klokje met schildpad ingelegd ca. 1880. Frans uurwerk
Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
E. Boisseau / Emile Andre (1842 -1923 Franrijk), "La defense Du Foyer Salon des Beaux Arts", groot bronzen beeld met mannelijke krijger en moeder met kind. Mooie kwaliteit en patina 61x36x27cm. Cond.:...
Koppel Kutsenreuter percussiepistolen 18e eeuw, frontladers. Veel graveerwerk met figuren en mahoniehouten kolfen. In uitmuntende staat 42x15x5cm. Cond.: U
A. Bingen Jeune et F. Costenoble Fondeurs Paris, groot bronzen beeld ca. 1900 van Jeanne D' Arc met zwaar. Mooie kwaliteit en patine 78x30x28cm. Cond.: U
Massief eikenhouten Hollandse pastoorskast ca. 1760, met zware bolpoten en 2 zware deuren. Origineel slot.
Br.204(165)xD75(53)xH 194 cm.