C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U
Chris Soer (Den Haag 1882 - 1961), olieverf op linnen, Katwijk 24x18cm.
Heren zakhorloge RG 585/000, 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding.89.8 gr.
Oude verzilverde saxofoon in koffer 30-er jaren uit U.S.A. Van maker C.G. Conn. LTD. Elkhart. IND. Met nota van 2002 van € 2.000,- Cond.: U
Ladies of Fashion, geleed lichaam. Schuin afgesneden hoofd, leren open vingertjes, gaatjes in de oren en paper witte ogen. Mooie oude pop L.: 45cm. Cond.: G
Franse pop Nr. 10. Schuin afgesneden hoofd met boven 6 porseleinen tandjes en bruine slaapogen. Echte haren pruik. Het porselein in de nek is iets verkleurd L.: 60cm. Cond.: G
hoofd gerestaureerd
Hollandse mahoniehouten Biedermeier linnenkast anno 1860 met onder 1 lade. Kast heeft mooi geaccoleerde deuren. Binnenkant met diverse schappen en 2 lades. 219x164x54cm.
Grote 3-zits moderne bank van het Italiaanse merk Arflex. Aluminium poten 231x84x95cm. Cond.: G
Zeldzaam eikenhouten Mechels bureau met opzet ca. 1880. Bureau onder heeft 2 wegdraaiende deuren en 1 verscholen deurtje onder de beenruimte. Boven 2 beglaasde deuren met snijwerk (4 kinderkoppen in v...
3 Delen plateel model papaver Holland J.v.L. 20e eeuw. 2x Schenkkan 27x20x18cm. 1x vaas 32xø17cm. Cond.: U
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, vink 25x27,5cm. Cond.: G
Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G
Compleet 12-persoons silver plated bestek van Gero in originele casette. 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, vleesvork, vleesmes, a...
3-Delig Engels zilveren servies in Queen-Anne stijl, Brimingham 1911. 820gr. Cond.: G
Mooi grote zware zilveren koekdoos op 4 bewerkte pootjes 835/000 804gr.
Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
bernadette Leijdekkers, acryl op linnen, tempting ladies 75x95cm. Cond.: U
Hendrick Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met glas aardewerk en blik, 50x70cm. Cond.: U
Antiek boek over het leven en bedrijf van den heere Michiel de Ruijter. beschreven door Gerard Brant anno 1691. Boek heeft nog de originele perkamenten kaft.
Märklin brandweerauto (onbespeeld in doos) 80e jaren, met opdraaimechaniek en sleutel, 45 x 18 x 14 cm, Cond.U