Klein staand lampje (bureaulampje) in de vorm van een oude schijnwerper op 3-poot 21e eeuw. H.: 32cm. Cond.: G
2 8-Hoekige 18e eeuwse Chinese borden met bloemmotief. Beide een kleine haarscheur verder goed. 22x23x4cm.
Hollands vuursteengeweer, frontlader. Utrecht van Hagen, gegraveerd F.I.D. 18e eeuw. In uitmuntende staat met mahonie kolf 133x22x9cm. Cond.: U
Antieke ivoren netsuke voorstellend man met masker. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 4,5cm.
Klein platelen schenkkannetje gemerkt:N.V.Koninklijke Plateel Bakkerij Zuid Holland Gouda, eind 20e eeuw,8.5x7.5cm.
Ronde dekselpot ,Weissenstadt, Bavaria,1e helft 20e eeuw,wit porselein met goud bewerkt,H. 21.5 cm.
3 Oude kristallen geslepen karaffen, facetgeslepen met stoppen 20e eeuw. H. 31cm., 31cm. en 36cm. Cond.: G
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
2 Cloisonne kraagvaasjes midden 20e eeuw. Ingelegd met bloemen en vogels 26xø14cm. Cond.: G
Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.
Kristallen flessenonderzetter met zilveren rand Hollands gekeurd 925/000 ø12cm. Verchroomd theezakjeshouder 8x8,5x6cm. Cond.: G
10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G
Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U
Chinees gekleurd porseleinen "Mandarijn" schoteltje met figurendecor 19e eeuws. ø15cm. Cond.: U
Hanger GG/WG 585/000,met briljanten 0.05ct,W/PI, en een ovale turkoois in cabochon slijpsel, 4.4 gr.
Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G