Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schijnwerperlamp
Ergebnis: 30 EUR

Klein staand lampje (bureaulampje) in de vorm van een oude schijnwerper op 3-poot 21e eeuw. H.: 32cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startpreis 35 EUR

2 8-Hoekige 18e eeuwse Chinese borden met bloemmotief. Beide een kleine haarscheur verder goed. 22x23x4cm.

Barnsteen hanger double
Startpreis 20 EUR

Barnsteen hanger,double oog.

Geweer, vuursteen
Startpreis 1.100 EUR

Antiek ivoren netsuke
Startpreis 90 EUR

Antieke ivoren netsuke voorstellend man met masker. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 4,5cm.

Broche zilver met diamant
Startpreis 170 EUR

Zilveren broche 19e eeuw, bezet met diamant.8.1 gr.

Vaasje, Gouda
Ergebnis: 15 EUR

Art Deco dekselpot
Startpreis 60 EUR

Ronde dekselpot ,Weissenstadt, Bavaria,1e helft 20e eeuw,wit porselein met goud bewerkt,H. 21.5 cm.

3 Karaffen
Ergebnis: 60 EUR

Amerikaanse sterling beker
Startpreis 40 EUR

Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U

Aardewerken schaal
Startpreis 10 EUR

Aardewerken schaal met schepen afgebeeld, 30x24x4cm. Cond.: U

2 Cloisonne vaasjes
Startpreis 70 EUR

Porseleinen groepje, wipwap
Startpreis 90 EUR

Flessenonderzetter + theezakjeshouder
Startpreis 20 EUR

10 Messenleggers
Ergebnis: 20 EUR

10 Antieke messenleggers van been of ivoor, Afrikaans 9,5x1x1cm. Cond.: G

Art Deco radio
Ergebnis: 20 EUR

Art Deco Aetherkruizer radio in zeer goede staat 38x25x25cm. Cond>: U

Chinees schoteltje
Startpreis 75 EUR

Chinees gekleurd porseleinen "Mandarijn" schoteltje met figurendecor 19e eeuws. ø15cm. Cond.: U

Hanger turkoois
Startpreis 150 EUR

Hanger GG/WG 585/000,met briljanten 0.05ct,W/PI, en een ovale turkoois in cabochon slijpsel, 4.4 gr.

Doos diversen
Ergebnis: 35 EUR

Doos divers porselein, aardewerk etc 20e eeuw. Cond.: G

Opaline vaas
Kein Mindestpreis

Handbeschilderde opaline vaa, beschilderd met orchidee 29xø14cm. Cond.: G

Poppenwagen
Ergebnis: 45 EUR

5 Broches/spelden
Kein Mindestpreis

5 Broches/spelden

3 Delen zilver
Ergebnis: 300 EUR

Chinees A.M. 353
Startpreis 1.250 EUR