Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5 kop en schotels rood/goud
Ergebnis: 10 EUR

5 Diverse kop en schotels in Limoges stijl. 3 x Dezelfde kop en schotels en 2 losse kop en schotels met uitgewerkte schotel. Allen bedrukt met figurendecor. Eind 20e eeuw, Cond.: G

Blauwe schotel
Kein Mindestpreis

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

3 Kristallen schalen
Ergebnis: 10 EUR

3 Kristallen schalen amandel geslepen met een geslepen ster in de bodem. Schalen zijn bestoten ø19cm, Cond.: R

3 Delen kristal
Ergebnis: 10 EUR

3 Delen kristal o.a; 2 kleine driehoekige karafjes met originele stolp 15,5x7x6cm, en een kristallen dekselpotje 18xø7cm. 20e eeuw, Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Ergebnis: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G

5 Delige lampetkan set
Ergebnis: 45 EUR

5 Delige lampetkan set bestaande uit lampetkan, schaal, pot, zeepbakje en kammenbakje, waarvan de laatste twee met deksel.

2 Schaaltjes
Kein Mindestpreis

2 Chinese schaaltjes, 6xø16cm en 4,5xø12cm.

Imari bordje
Ergebnis: 25 EUR

Imari bordje Japans 19e eeuws met gecontourneerde rand. Gedecoreerd met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Startpreis 20 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Petit four stelletje
Ergebnis: 10 EUR

7 Delig porseleinen petit-four stelletje, 6 kleine schoteltjes en 1 grote. Gemerkt Elfenbein Rosenthal, midden 20e eeuw. Cond.: G

30 spaarpotten
Startpreis 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

Doos peper&zout stelletjes
Startpreis 20 EUR

Doos met 15 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

25 Spaarpotten
Startpreis 15 EUR

Doos met 25 spaarpotten 20e eeuw. Cond.: G

30 Spaarpotten
Startpreis 15 EUR

Doos met 30 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

28 Spaarpotten
Ergebnis: 15 EUR

Doos met 28 spaarpotten 20e eeuw, Cond.: G

20 Peper en zout stelletjes
Startpreis 20 EUR

Doos met 20 peper en zout stelletjes 20e eeuw. Cond.: G

20 Peper& zout stelletjes
Startpreis 20 EUR

20 Peper& zout stelletjes 20e eeuw.

2 Platelen vazen
Ergebnis: 45 EUR

2 Gouda plateel vazen 845 zomer Gouda Holland 30xø13cm. 1 Beschadigd aan voet. Cond.: G

Divers glaswerk
Kein Mindestpreis

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

Eetservies pickfort
Ergebnis: 60 EUR

Eetservies uit Zweden gemerkt Rooftrand Pickwick Handpainted. Diverse schalen, borden en terrines 33-delig Cond.: G en schaal met haarscheur.

Doos kop en schotels
Kein Mindestpreis

Doos diverse kop en schotels o.a; 7 kop en 9 schotels van sansouce, 3 kop en schotels Royal vale, 2x Royal Adderley, 2x Richmond, 2x Paragon, 1x Wedgwood, 1x Queen Rosamand, 1x Royal Chelsea en 1x Tat...

Keramiek haan
Ergebnis: 60 EUR

Grote keramiek haan ca. 1900, ongemerkt. 46x39x20cm. Cond.: U

Twee kruiken
Kein Mindestpreis

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

Keramiek plaquette
Kein Mindestpreis

Keramiek plaquette, Oostenrijk,waarschijnlijk jubileumsuitgave 200 jarig Huzaren Regiment 1763, Met monogram SK Tirol, 20x26cm.

12 Boheemse glazen
Ergebnis: 75 EUR

12 Boheemse glazen begin 20e eeuw, 6x groen en 6x rood 19xø8,5cm. Cond.: U

6 Keramiek bordjes
Kein Mindestpreis

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Goebel buste
Ergebnis: 25 EUR

Goebel bisquit porseleinen buste van een vrouw 22x14x14cm. Cond.: U

Kristallen tulpenvaasje,vuurverg.voet
Ergebnis: 25 EUR

Kristallen tulpenvaasje met vergulde voet 19e eeuw 21xø10cm. Cond>: U

3x Herend open schaaltje
Ergebnis: 60 EUR

3 Herend porseleinen opengewerkte schaaltjes met bloem- en vogeldecor 20e eeuw. 2xø12cm 1xø13cm. Cond.: U

Fruittester
Kein Mindestpreis

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

Val Saint Lambert schaal
Kein Mindestpreis

Grote Val Saint Lambert schaal met afgebeeld 4 zeedieren, mooie kwaliteit. 20e eeuw. ø33cm. Cond.: U

9 Delen glas/kristal
Kein Mindestpreis

9 Delen glas/kristal. Schalen en bakjes Cond.: U

16 Delen glas/kristal
Kein Mindestpreis

Doos met diverse glas en kristal. 20e eeuw. 16 Delen Cond.: U

Copenhagen, patrijzen
Ergebnis: 35 EUR

Royal Copenhagen porselein, patrijzen 22x12x9cm. Cond.: G.
1 snaveltje licht beschadigd.
Gesign.Herold

2x Copenhagen, vissen
Kein Mindestpreis

2x Royal Copenhagen porselein, vissen 20cm en 10cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en hert
Kein Mindestpreis

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. Hert 16x14x8cm. Cond.: U

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Kein Mindestpreis

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

2x Copenhagen, vazen
Ergebnis: 75 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, 1x decor bramen 20cm. 1x decor meermin op rots 17cm. Cond.: U

3x Copenhagen, kat en honden
Ergebnis: 60 EUR

3x Royal Copenhagen porselein, 1x Siamese kat 20cm. 1x Boxer hond 8cm. 1x Pekinees hond 12,5cm. Cond.: G

2x Copenhagen, olifant en vaas
Kein Mindestpreis

2x Royal Copenhagen porselein, 1x olifant 12cm. 1x vaas 15cm. Cond.: U

3x Copenhagen, 2 vaasjes en meisje
Kein Mindestpreis

3x Royal Copenhagen porselein. 1x staand meisje Ameger girl standing, 20cm. 1x Vaas 10cm. 1x vaas 6cm. Cond.: U

2 Porseleinen figuren
Kein Mindestpreis

2x Porseleinen figuren Hongarije. 1x Hollhaze gemerkt 29cm. 1x A Quincum Hungary 25cm. Cond.: U

2x Royal Jubilee
Ergebnis: 30 EUR

2x Royal Jubilee porselein. 1x vaas met vogel op tak nr. 275 17cm. 1x Schaaltje met vogel op tak Nr. 5454cm. Cond.: U

2x Herend porselein
Kein Mindestpreis

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

2 Vazen Portugal
Kein Mindestpreis

2 Porseleinen vazen Portugal, Nideranica met bloemdecor 20cm. Cond.: U

Lladro, pekinees
Kein Mindestpreis

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

2x Lladro meisje
Kein Mindestpreis

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Porseleinen figuur
Kein Mindestpreis

Porseleinen figuur 17cm, gemerkt Porgeval. Zittend meisje met hond.Cond.: U