Houten decoratief klokje naar Japans voorbeeld 21e eeuw. Batterij uurwerkje 28x18x13cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G
Jugendstil vrijslinger in eikenhouten kast ca. 1900. Goedlopend uurwerk.
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
Antieke pendule ca. 1900, compositie met albast, slinger mist, licht beschadigd 33x28x12cm. Cond.: G
Antieke comtoise Frankrijk 19e eeuw. Prachtig emaille bschilderde wijzerplaat, Guillard a Praissas, en vouwslinger 42x27,5x17cm. Cond.: U
Antieke Amerikaanse notenhouten regelateurklok met achterglasbeschildering 66x40x11cm. Cond.: R
Noten met wortelnoten schoorsteenklokje. Warmink met 4 messing voetjes 1970 27x18x12cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok begin 20e eeuw, mahonie-effect beschilderd. In zeer goede staat 56x31x11cm. Cond.: G
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Frans koeienoog (Oeil de Boeuf) van notenhout met inlegwerk. Niet antiek 60x47x15cm. Cond.: U
Goudkleurige kartelklok gemaakt van gietijzer. Klok heeft bovenop 2 putto's. Uurwerk is Duits met 2 bellen. Loopt goed met sleutel. Eind 20e eeuw. Cond.: G
Antieke Franse comtoise gemerkt Grodenis a Coutouvre. Met harpslinger in zeer goede staat 41x32x16cm. Cond.: U
Franse comtoise 19e eeuw gemerkt Courbouleix a Castillon Foy Coutras. Harpslinger en wekkerfunctie, zonder gewichten 54x28x15cm. Cond.: G
Console in Bouille stijl met bronzen vergulde ornamenten. beschildering ontbreekt deels.
Eikenhouten Fries schippertje 20e eeuw. Gemerkt WUBA in zeer goede staat 37x20x16cm. Cond.: U
Franse glaspendule ca. 1900. Aan 4 zijden beglaasd met facet geslepen glas en onyx marmeren voet en bovenzijde. Goedlopend uurwerk met sleutel.kwikslinger 27x15x15cm.
Wortelnoten Fries staartklokje ca. 1960-1970 met maan en datum aanduiding. Beschilderde wijzerplaat, Klok is gemerkt J.A.W. 76x22x15cm. Cond.: G
Messing reiswekker ca. 1900 van Amerikaanse makelij (19x10x8,5cm.). Gesigneerd Camerden en Forster New York. Uurwerk met repeteerslag. Rondom met facetgeslepen glas, incl. sleutel. Bij de reiswekker i...
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok ca. 1900 met mooi koperen uurwerk, gemerkt Yorkshire, niet getest 16xø37cm. Cond.: G
Geheel messing Frans lantaarnklokje ca. 1950 met Frans uurwerk. Loopt goed en met originele sleutel 17x6,5x6,5cm.
Oude Bim Bam regelateur 20-er jaren, eiken fineer, deel van de onderkant mist 75x35x18cm. Cond.: G
2 Oude klokken 20e eeuw. 1x Schwarzwalder koekkoeksklok zonder gewichten. 1x Eigenbouw klok zonder pendel en gewichten Cond.: R
2 Oude Zaanse klokken 20e eeuw. 1 Compleet, 1 mist gewichten 50cm. en 40cm. Cond.: G
Duitse vrijslinger ca. 1900. Notenhouten kast met kerfsnijwerk. Lenzkirch uurwerk, middendeel wijzerplaat vervangen 85x37cm.
Eiken Bim Bam regelateur ca. 1920 in goede staat 78x32x17cm. Cond.: G
3 Duitse koekkoeksklokken met twee kleine klokjes met weerstation. 1 Is compleet, anderen missen gewichten en/of pendel 20e eeuw.
Oude paardjesregelateur 20e eeuw, donker gebeitst 83x29x13cm. Cond.: R
Marmeren pendule,Paris,eind 19e eeuw,met bronzen beeld zittende Maria, met naast zich Johannes en Jezus,
lezend in een boek.(beeld staat los)halfuurslag op een bel. L.37.5 x 46.5 cm.
Friese stoelklok ca. 1800. beschilderde wijzerplaat met gegoten stukken rondom. Uurwerk goedlopend 75x35cm.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Franse kolompendule,19e eeuw,met 4 getorste zuilen en marquetrie ingelegd.met bronzen slinger.46x22x13cm. (deksel aan achterkant van uurwerk is niet origineel).
Frans Reiswekkertje met messing huis ca. 1900, facet geslepen glas, klokje loopt goed, 15,5x8x6cm. Cond.: G
Vrijslinger met notenfineer opgelegd. ca. 1900. Gem. Gustaf Becker, geheel originele klok 70x31x18cm.
Franse klok Systeme Brevete van messinghout met beschilderde wijzerplaat, zeldaam. Goedlopend
Messing 3-delig jugendstil klokkenstel ca. 1930 met elektrisch uurwerk 25x38x10cm. Cond.: R
Duits wekkerklokje begin 20e eeuw met notenhouten voet. Bovenop het klokje zit een wekkerbel 24x19x8cm. Cond.: R
Art Deco wandklok ca. 1920-1930. Klok is gemaakt van hout en bakkeliet, gemerkt Orfac 26x26cm. Cond.: G
Eikenhouten wandregelateur 30-er jaren van het merk Kienzle Duitsland met gongslag. 62x31x12cm. Cond.: G
Junghans wandregelateur, ca.1900 met noten kast, 66x39x19cm. Cond.: G
Antieke regelateur met notenhouten kast, ca. 1900, 75x30x14cm. Cond.: G
Regelateurklok Seikosha met originele slinger, met gongslag begin 20e eeuw. 55x30x13cm. Cond.: R
Franse eikenhouten Art Deco klok gemerkt Vedette. Glas en 2 krullen missen ca. 1920. 60x40x15cm.