Notenhouten Hollandse porseleinkast 20e eeuw in uitmuntende staat 220x167x43cm. Cond.: U
Eikenhouten dekenkist gedateerd HMBH 1844. Front geheel gestoken. De kist heeft 2 deurtjes Cond.: G 84x146x71cm.
Vuurvergulde ovale spiegel ca. 1860 herkomst Frankrijk. Lijst is van houtwerk met vergulde kuif vompleet uitgewerkt 117x80cm. Cond.: G
Antieke eethoek. Uittrektafel 77x90x120cm. met 6 eiken Engelse stoelen 108x43x44cm. 19e eeuw Cond.: G
Glasvitrine voor verzamelingen. Gemaakt van massief mahonie in Queen-Anne stijl. 60-er jaren met verlichting 200x85x85cm.
Eikenhouten 3-deurs kast met facet geslepen spiegel ca. 1930. Kast heeft een hang- en leggedeelte. 206x210x65cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Gestofeerd 2 persoons kasteelbankje met bronzen knoppen. Bank is recentelijk nieuw gestoffeerd voor € 1.375,00. Stof is in zeer goede staat en niet versmeerd 70x155x80cm.
Antiek massief mahoniehouten halve maan tafeltje met twee roldeurtje. Louis Seize stijl Hollands. Mist een stukje, maar is voorhanden 71x67x35cm. Cond.: G
Notenkleurige barometer in antieke stijl gemaakt met prachtig snijwerk. Gemerkt Aneroid Barometer 71x23,5cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Lederen zetel compleet gecapituneerd in Chesterfield stijl met eikenhouten onderstel. 20e Eeuw met cracele 78x80x90cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Empire halve maan tafeltje. Hollands met 2 wegdraaiende lades ca. 1800 74x61x30cm. Cond.: G
Notenhouten gefineerde 2-deurskast met Jugendstil panelen en beslag ca. 1900 185x55x120cm.
Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G
Vroeg Biedermeier mahoniehouten gefineerde eettafel 19e eeuw. Blad is in goede staat, voet heeft fineerschade 82xø112x70cm. Cond.: R
Bijzondere Engelse mahoniehouten garderobekast gemaakt door de firma Compaiton London. Achter de 2 geheel wegdraaiende deuren zit diverse vakverdeleing voor shirts en broeken. Compleet met spiegeltje,...
Gezwarte Franse Bouille wandconsole met 1 lade. 19e eeuws geheel met messing ingelegd en geheel omrand met bronzen ornamenten 72x107x35cm. Is een tafel geweest vroeger
Eethoek met 4 stoelen. Tafel met licht eiken blad en metalen poten van zeer goede kwaliteit 77x140x90cm. 4 Stoelen van het merk Tonan Italië met achter verchroomde poten. Alles eind 20e eeuw. Cond.: G
Mahoniehouten Biedermeier bed (twijfelaar). Duits ca. 1840. Mist een paar lijstjes 130x114cm. Cond.: G
Mahoniehouten butlertray met afneembaar dienblad en inklapbare poot eind 20e eeuw 84x76x61cm. Cond.: G
4 Massief notenhouten stoelen Louis Seize midden 19e eeuw. Stoelen zijn van topkwaliteit. In de rug gestoffeerd met een medaillon waarboven een gesneden kroontje zit 94x44x41cm. Cond.: G
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Eikenhouten Engels buffet ca. 1920 met mooi snij- en lijstwerk. Donkere patina 121x138x50cm. Cond.: G