Oude lederen barok fauteuil 20e eeuw. Gecapituneerd en zwaar uitgevoerd met notenhout en snijwerk 113x76x90cm. Cond.: G
Mahoniehouten in hoogte verstelbaar bedtafeltje eind 19e eeuw gemaakt door de firma Leveson & Sons Londen. Tafelblad is tevens te kantelen 75x75x40cm. Cond.: G
Notenhouten 2-deurs kast ca. 1880 met geheel openslaande deuren. Onder heeft de kast nog 1 lade. Kast dient gerestaureerd te worden 184x118x59cm.
Dressoir retro look, naar voorbeelden van de 50-er/60-er jaren. Gemaakt eind 20e eeuw. Midden 1 ladenblok, links en rechts 2 deuren 75x253x42cm. Cond.: G
Vier oude eetkamerstoelen 20e eeuw Engelse stijl. Beukenhout met notenkleur, zittingen bekleed met rode stof 92x56x52cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten barokcommode 20e eeuw, onderzijde beschadigd 77x86x47cm. Cond.: M
Eiken dekenkistje naar voorbeeld van kisten uit de 18e eeuw. Kist is massief eiken. Front met snijwerk eind 20e eeuw. 43x86x42cm. Cond.: G