Mahoniehouten bidstoeltje 19e eeuw. Stoeltje is in de Gotische stijl gemaakt. Bovenin zit nog een klepje met daaronder een bakje 90x57x40cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met in het midden een medaillon. Prachtig van kleur 20e eeuw 300x200cm. Cond.: G
2 Glazen tafels. 1 Glazen salontafel met bronzen poten. Glasplaat is 1,5cm. dik Cond.: G 45x101x101cm. 1 Glazen bijzetttafeltje in dezelfde stijl eind 20e eeuw. 45x60x60cm. Cond.: G
Notenhouten hangvitrinekastje in barokstijl ca. 1970 67x68x19cm. Cond.: G
Vergulde bloemenhocker met mareren blad 20e eeuws in de barokstijl. Rijkelijk versierd met ornamenten 103x33x33cm. Cond.: G
Gestoffeerde hocker/voetenbankje op bolpootjes met wieltjes. Recentelijk opnieuw gestoffeerd 62x62x35cm. Cond.: G-U
Creme lederen zetel 70-er/80-er jaren stijl 82x94x82cm. Cond.: G
Geel lederen design stoel van het merk Mentis Holland. Eind 20e eeuw 86x70x55cm. Cond.: G
Televisie tafeltje op wieltjes. Italiaans design. Tafeltje heeft onder een roldeurtje waarachter een apparaat geplaatst kan worden eind 20e eeuw. 35x87x56cm. Cond.: G
Langwerpig 2-zitsbankje. Goudkleurig in de barokstijl 20e eeuw. Rijkelijk versierd met ornamenten 50x50x100cm. Cond.: G-R
Beukenhouten Oud Hollandse biedermeier stoel met pastelachtige gobelin bekleding 20e eeuw 76x94x60cm. Cond.: G