Hoofd gerestaureerd
Genummerd 10, Papier mache lichaam. Boven rij tandjes L.: 60cm.
Simon & Halbig 1294, boven 4 tandjes. "W" op het voorhoofd L.: 55cm.
onderbeen niet goed?
Poppenwinkeltje met een porseleinen popje en diverse accessoires
chip aan oor
Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.
K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.
Kestner 211, baby tortellijf met open gesloten mond. Bruine ogen en originele pruik L.: 35cm.
Bisquit porseleinen pop, boven en onder 6 tandjes L.: 40cm.