Armand Marseille 351, baby toddler lijf, onder 2 tanden L.:35cm.
Bärbel, schildpadpop. Bruine vaste ogen en open gesloten mond in zeer goede conditie L.: 34cm.
2 Celluloid poppen; 1x Schildpad met stoffen lijf L.: 35cm. 1x Schildpad, Bärbel, moet geëlastiekt worden L.: 25.5cm.
Schilpadpop, tortulon. Open gesloten mond, blauwe ogen en 2 tandjes boven. Cond.: U
Ingelijst jurkje van papier met geklost kant. Mooi stukje handwerk.
A.M. 390, geleed lijfje met mooi oud pruikje. Mist de linkerduim L.: 20cm. Cond.: G
Kämmer & Reinhardt W 351/4, baby stoffen lijf. 2 Tandjes boven, slaapogen en open mond. Tortulon L.: 48cm.
2 Houten modelboten in goede conditie. 50x18x11cm en 40x21x11cm.
Blikken modelauto, model Mini in de stijl van de 20-er jaren eind 20e eeuw. Cond.: G