Kristallen modelauto Alfa Romeo 155. Gemaakt van Daum kristal in originele doos. gesigneerd Daum France 155. 19,2x7x6cm. Cond.: U
Meisje, met zonnenteken. 4 Tandjes boven, open mond en vaste bruine ogen.
Kämmer & Reinhardt 126, boven 2 tanden, kleding aangepast. Leuk popje.
Genummerd 136. Geleed lijf, boven rij tandjes en slaapogen. Oud pruikje, vingers gerestaureerd. Verder in goede conditie L.: 42cm.
Ongemerkt, geheel porseleinen zitbaby. Open vingertjes en open gesloten mond L.: 25cm.
5 Erg oude porseleinen popjes, Frans. Open mondjes en 4x tandjes boven Cond.: M
Kavel van 6 Chinese popjes, papier-mache en stof. Originele kleding. In slechte staat.
K & R, Simon & Halbig, geleed lijf. Boven 4 porseleinen tandjes en blauw-grijze ogen. Open vingertjes. Rechteroor is beschadigd door het gaatje.
Simon & Halbig Nr. 156, 2 tandjes boven en flirt ogen. Baby toddler lijf. Oud pruikje L.: 42cm. Cond.: G
Armand Marseille 351, baby toddler lijf, onder 2 tanden L.:35cm.
Porseleinen hoofd van A.M. 341. Slaapogen, lichaam is niet origineel. Cond.: G