Antieke ivoren netsuke voorstellend man met kind op de schouder. geheel ingekleurd en gesigneerd door de ontwerper. Zeer fijn gedetailleerd H.: 5cm.
Chinese theepot ca. 1900 met drakendecor 14x16cm. Cond.: U
19e Eeuwse Delfts bonte grote schotel met bloemdecor. 5,5xø34cm. Randschade, verder Cond.: G
Groot Japans imaribord met geschulpte rand en in het midden een afbeelding van bloemen op een vaas eind 19e eeuw. ø31,5cm. Cond.: G
Goud-imari vaasje in de vorm van een put met ophaalbalk ca. 1900 1 Haarschuertje 08xø10cm. Cond.: G
Gouds platelen bloemenvaas ca. 1910 met jugendstil beschildering 10xø14cm.
Japanse imari knobbelvaas eind 19e eeuws met bloem-en vogeldecor. H.19cm.
Staand schemerlampje met porseleinen voet van Hummel Goebel Duitsland 1972-1979. Voorstellend jongetje klimt in een appelboom met daaronder een blaffende hond. Cond.: G
Grote kurkentrekker van been, met een grappig mannenhoofd,20e eeuw,L.20.5 cm.
Bisquit porseleinen plaquette, Venus en Cupido eind 19e eeuw. Bijzondere mooie kwaliteit 15,5x10,5x1cm. Cond.: U
2 Platelen kaarsenkandelaars met oortjes, gemerkt Royal Goedewagen Gouda Holland begin 20e eeuw 31xø13cm. Cond.: G
PLateel schaal Holland Gouda, 1e helft 20e eeuw 8,5xø26cm. Cond.: G
Proeflepel van been, in de vorm van een mannelijk figuur,hoofd met kurkentrekker.20e eeuw,L.17.5cm.
Proeflepel van been 20e eeuw, heft in de vorm van een skelet in mantel, hoofd is een kurkentrekker.L.17.5 cm.