Dobbelsteenbeker met 6 dobbelstenen van been,20e eeuw,H.4cm.
Gouda plateel rozenbol, decor "Henley" ca. 1930 8xø10,5cm. Cond.: G
Chinese kom 1e helft 20e eeuw met figuren gedecoreerd 9xø14cm. Cond.: G
Mooi groot blauw Chinees bord 18e eeuws met landschapsdecor ø29cm. 1 Haarscheurtje.
Beenderen uitgesneden figuur met Boedha en 3 draken. Zeer kunstig gedaan midden 20e eeuw 23x3,5x5cm. Cond.: G
Wedgwood 2-delig (kerst) mokkasetje met 2 kop & schotels, suikerpotje en melkkan. Geheel gedecoreerd met kerstdecor. Gemerkt Wedgwood Windsor Christmas 20e eeuw Cond.: G
Sierkannetje waarschijnlijk 1880/1890, metaal silver plated,met opengewerkt druivendecor houder waarin blauwe glasschenkkan. H.14 cm.
3 Handbeschilderde 6-hoekige Makkumse bordjes 20e eeuw. Motief van fruit liggend op schaal. Aan de achterkant gesigneerd KB. 15,5x15,5cm. Cond.: G
3 Japanse borden ca. 1900 handbeschilderd met bloemen, vogels en vlinders ø19,5cm. Cond.: G
Snuifflesje van been gestoken in de vorm van een figuur met spin 20e eeuw H.7.5 cm.
6 Dobbelstenen in een dobbelsteen, been gesneden ,met gekleurde afbeeldingen.L.3.5 cm. 20e eeuw
Grote Chinese onderschotel van een soepterrine 18e eeuws. Langwerpig en 8-hoekig met bloemmotief. 1 hoekje is gelijmd Cond.: G 37x29x7cm.