D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, bloemen op vaas 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Chinese zijdebeschildering 20e eeuw, verf op zijde, Chinese tuin met vele figuren 57x112cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U
Antonius Burght (Den Bosch 1927), lithografie op papier, Cannes 36x22cm. Cond.: U
Landkaart "Geldria Zutfania" 20e eeuw, litho op papier 42x56cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Lodewijk Willem van Kooten (Amsterdam 1903), ets op papier, (Apreuve de artiste nr. 2)Maiskolfen 33x45cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Memorable" 60x80cm. Cond.: U
Roell Hynckes (1893 Brussel), houtsnede op papier, molen met geit 21,5x33,5cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Cobra" 60x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier, "La Fleu Rouge", epreuve de artiste nr 2/5. 50x52cm. Cond.: U
Monogram J.v.L. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 30x50cm. Cond.: U