Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. Lorje, eenden
Startpreis 20 EUR

Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U

B.Baaijens
Ergebnis: 20 EUR

Bertus Baaijens, olieverf op linnen, De Dinkel, 24x30cm. Cond.: U

Schilderij, bomenlaan
Ergebnis: 90 EUR

Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U

Verheul
Ergebnis: 80 EUR

Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, dame aan strand
Startpreis 25 EUR

Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U

Tekening Carsons, 19e eeuw
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R

Ets van een uil
Ergebnis: 25 EUR

Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U

Williams, litho kippen.
Ergebnis: 25 EUR

Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U

G. Brand, aquarel
Startpreis 25 EUR

G. Brand 1987, aquarel op papier, parkgezicht 30x40cm. Cond.: U

Jansen, gemengde techniek
Startpreis 25 EUR

Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U

G. Kuys, tekening
Startpreis 25 EUR

G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G

G. Kuys, tekening
Startpreis 25 EUR

G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G

Aquarel, Parijs
Startpreis 25 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Litho
Startpreis 25 EUR

Jochem Rijk 20e eeuw, litho op papier, dame met hoed 60x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd, riviergezicht
Startpreis 25 EUR

Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, riviergezicht 40x60cm. Cond.: R

Ingekleurde ets met boten
Ergebnis: 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G

Louis Landre, Ets
Ergebnis: 23 EUR

Louis Landre (Utrecht 1875 - 1952 Amsterdam), gravure op papier, Heerengracht MAsterdam 33x43cm. Cond.: G

Meisje bij ezel
Startpreis 25 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, meisje met ezel 50-er jaren 40x50cm. Cond.: G

J. Lorje
Ergebnis: 25 EUR

Lorje (Enschede), olieverf op linnen, Portugal 57x37cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startpreis 25 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U

J. Lorje, winterlandschap
Startpreis 25 EUR

Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U

Mediterraan
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Startpreis 25 EUR

C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U

4 Portretten op board
Ergebnis: 30 EUR

J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G