Lorje 1978 (Enschede), olieverf op linnen, eendje boven een plas 50x70cm. Cond.: U
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier 19e eeuw, landschap met figuren, Cond.: R
Ets op papier van een uil, "La Chouette a maque noir" 26x36cm. Cond.: U
Alex Williams, litho op papier, haan met kippen 42x43cm. Cond.: U
Jansen 1938, gemengde techniek op papier, landschap 31x22cm. Cond.: U
G. Kuys, tekening op papier, herder met schapen, begin 20e eeuw 47x32cm. Cond.: G
G. Kuys begin 20e eeuw, tekening op papier, Hollands landschap 42x32cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op paneel, riviergezicht 40x60cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde ets, "Kanal mit Brücke" 62x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, meisje met ezel 50-er jaren 40x50cm. Cond.: G
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 40x50cm. Cond.: U
Lorje 2003 (Enschede), olieverf op linnen, winterlandschap 35x45cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, olieverf op karton, Indonesië 34x50cm. Cond.: U
C. Paaws, olieverf op linnen 50-er jaren, vaas met bloemen, 30x40cm. Cond.: U
J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G