Schitterende zilveren Engelse Art-Deco inktpot 835/000 7xø16,4cm. Cond.: U
Mooi zwaar 4-delig Engels servies rustend op 4 leeuwenpootjes 835/000, Sheffield 1946. Maker : Walker & Hall. Totaal 2039gr. Cond.: U
Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren sigarettendoos met Hollandse taferelen 835/000 14x9,5x4cm. Cond.: U
Schitterend mooie aparte antiek Franse fruitschaal, 19e eeuws. Rustend op een mooi zilveren bewerkte voet met romatische voorstellingen. De bovenrand is mooi bewerkt. 925/000 744gr. 18xø22cm. Cond.: U
8 Antiek Hollandse zilveren lepeltjes, mooi gegraveerd. 835/000 57gr. Cond.: R
Antiek zilveren naaldenkokertje 20e eeuw, gegraveerd 6x1x0,5cm. Cond.: R
Visbestek,Sheffield u.London, ca.1900,Boardman,Glossop & Co., plated, heft uit gewei,mes en vork aan een kant bewerkt, in etui. L.25.5-34 cm.
Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: U
Leuke antiek zilveren rammelaar met fluitje Hollands gekeurd met makersstempel 835/000 52gr. Cond.: U
Antiek kristallen theebus met zilveren deksel 10x7,5x10cm. 835/000 Cond.: U