10 Delen zilver waarvan; 8x zilveren dessertlepels model Haags lofje 835/000 13,5cm., een grote lepel en een vork 835/000. Totaal 317gr. Vork is scheef afgesleten.
Schitterende kristallen fruitschaal met zilveren voet en rand 835/000 Cond.: U
Zilver overlay glazen vaas ca. 1900. Neoclassicisme 31xø13cm. Cond.: G
2 Zilveren strakke kaarsenstandaards 925/000 7,8cm. Cond.: U
Grote silver-plated barok kandelaar. Heeft wel diverse keuren in de voet 20e eeuw 33xø16cm. Cond.: G
2 Zilveren zoutvaatjes rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes 835/000 60gr. Cond.: U
Mooie zilveren houder met daarin 5 onderzetters met zilveren rand 925/000,166 gr. Cond.: U
4 Zilveren miniaturen. Oude auto, tafeltje, jongetje en ambachtslieden. 33gr.
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
2 Strakke zilveren sauslepels (juslepels) Hollands gekeurd 835/000 155gr. 17cm. Cond.: G
Zilveren veterhaak en handschoenenoprekker/krultang 835/000 Cond.: U
3 Hollands gekeurde zilveren zuurvorkjes 835/000 121gr. 1x Grote zuurvork 23,5cm. 2x Kleinere zuurvork 14cm. Cond.: G