Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen beeld, jonglerende dame
Startpreis 250 EUR

Bronzen beeld van een naakte jonglerende dame. gesigneerd CH. JR. Coline, eind 20e eeuw. geheel staand op een marmeren voet 51x24x18cm. Cond.: G

Messing Boedha
Startpreis 250 EUR

Messing Boedha 20e eeuw 15x10x7cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Startpreis 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Bronzen Torso
Startpreis 240 EUR

Bronzen Torso, genaamd Adele, staand op een marmeren sokkel. 21e eeuws, 54x29x22cm. Cond.: U

Schemerlampje putti
Startpreis 225 EUR

Bronzen schemerlampje met putti 19e eeuws. Voorstellend zittende putti op console van brons 19e eeuw. De fitting en slang van het lampje is van latere datum ca. 1960. Beeld is ongesigneerd 30x14x15,5c...

2 Chinese figuren
Startpreis 220 EUR

Twee Chinese figuren. Een dame en heer zittend op een grote troon. Compleet uitgesneden uit een soort kunsthars. geheel staand op een houten sokkel midden 20e eeuw. 27x12x11cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, Maria
Startpreis 200 EUR

Bronzen plaquette van Maria (tweekleurig brons) op eiken onderplaat, Frans ca. 1900 29x21cm.

Bronzen sculptuur, abstract
Startpreis 200 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

Jugendstil vaas met dame
Startpreis 195 EUR

Bronzen Jugendtil stijl vaas 21e eeuw met twee dames. naar voorbeeld van Nick. geheel staand op zwart marmeren sokkel 42xø17,5cm. Cond.: U

Liggende herder brons
Ergebnis: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G

Liggende herder brons
Ergebnis: 175 EUR

Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G

Bronzen plaquette Silence
Startpreis 175 EUR

Bronzen jugendstil wandplaquette genaamd Silence en gesigneerd Nicaise. Voorstellend denkende jongedame 39x35cm. Cond.: U

Crucifix 17e eeuws, eiken
Ergebnis: 150 EUR

Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Startpreis 175 EUR

bronzen beeldje, vrouwelijk naakt op marmeren voetje. Gesigneerd Dr. Götz ca. 1920 20x8,2x6cm. Cond.: G

Bronzen cameraman
Ergebnis: 160 EUR

Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U

Man op tijger
Startpreis 160 EUR

Tijgertemmer keramiek China, 2e helft 20e eeuw,polychroom glazuur. met haarscheur, onderkant met sign. L.36xH29cm. Bijzonder indrukwekkende scene.

Bronzen Paard
Startpreis 155 EUR

Bronzen beeld van een lopend paard met zwart marmeren voet. 21e eeuws 37x43x15cm. Cond.: U

Bronzen hertebuste
Ergebnis: 155 EUR

Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G

Bronzen figuur, vrouw
Startpreis 150 EUR

Bronzen figuur van een spaarzaam geklede vrouw leunend tegen een zuil. Eind 20e eeuw. ca. 30cm.

Afrikaans houten masker
Startpreis 150 EUR

Groot Afrikaans houten masker begin 20e eeuw,mooi bewerkt en gekleurd,(binnenin nalatenschap etiket, Prof.Alois Schmidt), met houtworm gaatjes. 72x30x14 cm.

Stel huwelijksbeelden, Akamba
Startpreis 150 EUR

2 Traditionele huwelijks beelden van de Akamba stam uit Kenia.
De beelden zijn ruim 1 meter hoog en erg zwaar (20 kilo)
De beelden werden gemaakt voor een paar dat in het huwelijk trad en voor de hu...

Paar figuren
Startpreis 150 EUR

Paar buikdanseressen,Engeland, van gips bronskleurig gekleurd op vierkante sokkel met plakette "Moorish Dancer" aan achterzijde modelnummer. 1 figuur aan de teen licht beschadid. H.46.5 cm.

Bronzen Vogel
Startpreis 140 EUR

Bronzen beeld van een roofvogel (gier) naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 24,5x36x11,5cm. Cond.: G

Bronzen Eekhoorn
Startpreis 140 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculpturen van een eekhoorn. Naar voorbeeld van A. Weinmann. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel. 21e eeuws 45x17,5x14,5cm. Cond.: G