Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper met floraal decor. Afmeting: 77 x 410 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse duivel met aap. Door Faure de Brousse. Vincent Desire Faure de Bousse, 1876 - 1908. Mooie patina. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.