Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hanger groot stuk barnsteen
Startpreis 120 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.

Lot edelstenen
Startpreis 85 EUR

Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...

Beschilderd dienblad
Startpreis 60 EUR

Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil spiegel, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.

2x Cloisonne vazen
Startpreis 325 EUR

Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Ergebnis: 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met aan de bovenzijde een markiesvormig element, bezet met 10 kleine diamanten met een oud slijpsel. breedte 5 mm. l 56. ca 1,9 gram. In goede staat

Zilveren boerenjongenslepel
Ergebnis: 70 EUR

835/000 Zilveren boerenjongenslepel met ronde bak, schenktuit en getorste steel met parelheft. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Anno P 1899. Afmeting: L 27 cm. Gewicht: circa 56 cm. In goede staat.

Lot tin + bestek
Startpreis 30 EUR

Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.

Eiken hoekvitrinekast
Startpreis 100 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast
Startpreis 400 EUR

Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.

Gouden horloge met gouden band
Ergebnis: 325 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...

Kluwenhouder mahonie
Startpreis 50 EUR

Mahonie kluwenhouder

Lot polshorloges
Ergebnis: 40 EUR

Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.

6x Oud/antiek Chinees jade
Startpreis 180 EUR

Zes maal divers oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Antieke Engelse hangoor tafel
Startpreis 100 EUR

Antieke eikenhouten Engelse hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 73 x 61 x 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse bijzettafel
Startpreis 200 EUR

18e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lades. Afmeting: 73 x 73 x 44 cm. In goede staat.

6x Zilveren theelepels+theeschep
Startpreis 60 EUR

Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...

Antieke Chinese vaas
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

Gepolitoerde penantkast
Ergebnis: 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.

Zilveren tabaksdoos, 1902
Startpreis 140 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met op het deksel een gravure met schepen binnen een gegraveerde rand met voluten. Voorzien van gravure met V.H. Aan de binnenzijde gegraveerd; "Maddy"....

3x Chinese zalfpotjes
Ergebnis: 300 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen
Startpreis 100 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.