Cassette met twaalf vergulde penningen. Engels koningshuis oorkondes, nr. 000643. Gelimiteerde oplage. Uitgave 2012. Afmeting: 3 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Verder in goede staat. Afmeting: 87 cm.
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met snijwerk. Circa 1900. Huwelijk van onderdelen, frontplaat + uurwerk. Halfuur-slag op spiraal. Afmeting: 38 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Kleine Friese oude stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Roodgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede roodgouden ring met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. Breedte 9 mm. ø 54. ca 12,9 gram. Winkelverkoopprijs € 4450,-. Nieuw
Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Schaal met slijpwerk en geschulpte rand voorzien van een zilveren beugel, deels getorst, met parelrand.ø24x19cm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist,...
Twee kristallen tazza's met omgeslagen rand geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 833/000. ø20x14cm. Enkele chips, in redelijke staat.
18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee zakhorloges, witmetaal, één Eterna horloge met deksel, mist glas en een Moeris horloge antimagnetic. ø48-50mm.
Tromphe L'oeil Moreajeff. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderd gemarmerd paneel met geschilderde lijst en Escher-achtig gezicht verwerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 36 cm. In goede staat.
Zilveren mand, 835/000, ovaal gezaagd model met gecontourneerde rand en rasterdecor afgewisseld met krullen. Geplaatst op een ovale filetrand. MT.: Fa. A.Presburg en Zoon, Haarlem. jl.:W:1956. 20x18x8...
Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands Delfts blauwe Fayence. Bestaande uit: Dekseldoos, Porceleyne Fles. Bord, Porceleyne Fles. Bord, Royal Sphinx Maastricht met jacht decor. Afmeting: 15 - 20 ø cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgewerkte witgouden kop in een soort strik vorm met een vierkante zetkast voorzien van diamant met een oud slijpsel. Aan weerskanten hiervan een kr...
Drie geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Zegelringen met een rechthoekige onyx met afgeronde hoeken. steengrootte ca 15x12mm, alledrie net iets verschillend. ø 62/64/65. Totaal ca 22 gram. De ...
Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.