Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Dameshorloge met een ronde kast, ø 18mm, voorzien van een lunette bezet met singlecut geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,61 ct. Merk...
Theodore van Ophuysen 1858. 1768 - 1844. Drie treurende vrouwen op kasteel balustrade. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een rail met baguette geslepen diamanten, verlopend in breedte met in het midden van de ring een rechthoekige zetkast met 5 baguette geslepen d...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model met een opgesoldeerde filetrand. De schaal is voorzien van een hamerslag bewerking. MT.: C.F.Wewer Schoonhoven jl.:T:1929. 31x23x7,5cm. ca 420 gram...
Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat
Twee zilveren lepels, 833/000, één 18e eeuwse zilveren lepel met ronde bak en een steel met perkamentrol, Enkhuizen. De achterzijde van de bak is voorzien van een gravure: "uit dankbaarheijt 1772". 17...
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, Frans, met romeinse cijfers en een bewerkte achterzijde met floraal decor. Voorzien van gravure op het zilveren stofdeksel, L.E.L. June 3 rd 1892. ø 37 mm. In goede staat
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...