Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie antieke tablets met keramiek en vernikkelde omranding. Circa 1920. Duitsland. Eén tablet haarscheuren. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...
Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Cassette met twaalf vergulde penningen. Engels koningshuis oorkondes, nr. 000643. Gelimiteerde oplage. Uitgave 2012. Afmeting: 3 x 27 x 23 cm. In goede staat.
Zweeds Lundby poppenhuis met originele accessoires. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: 44 x 72 x 27 cm. In goede staat.
Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.
Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhout gestoken parapluhouder met zinken lekbak. Circa 1900. Afmeting: 86 x 68 x 23 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren blauw/zwart/bruin. Floraal decor. Afmeting: 88 x 168 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Ch. Maillard. 1876 - 1973. Was met gipsen buste van Notre Dame de Lourdes. Afmeting: 24 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.
Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...
Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.
30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.
Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote moderne rookglazen vazen met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...
Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Collier van grote gefacetteerde fluorietstenen en in het midden 2 rijen met hartvormig geslepen fluorieten met zilveren element. Het collier is voorzien van een zilveren haak als sluiting. 49 cm. flu...
Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...
Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met 5 markies geslepen carneolen, verlopend in grootte, 21-31mm, voorzien van zilveren tussenschakels met ronde bewerking. Kapitolstoksluiting. lengte 19 cm. ca 30 gram. In ...
Lot met twee Russische horloges met automatische uurwerken. Een double model met dag en datum en een witmetalen model met datumaanduiding. Iin goede staat
Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat
Zilveren eilepel, 833/000, met getorste greep en parelrand. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam, jl.: G:1891. 20 cm. ca 63 gram. In zeer goede staat
Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat
Stel 830/000 zilveren lepels, lengte: 13,5 cm. , gewicht: circa 47 gram. Met fraaie florale stelen en vergulde binnenbakken. In goede staat.
Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...
Stel antieke 835/000 zilveren zuurvorken met fraai gegraveerde stelen met bijzondere en zeldzame donkerbruine streepagaten heften. Mr. A.H. der Kinderen- 's- Hertogenbosch. Anno D 1863. Lengte: 17 cm....
Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat
Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia en steen. Ring met ronde zwarte gesneden schijf met zirconia´s en een ring met hartvorm uit blauwe steen met randen met zirconia´s. Als nieuw
Fraaie 835/000 zilveren natfruitschep met grote opengewerkte bak met fraaie afbeeldingen van onder andere mensen met vogels en bloemen, deels opengewerkte steel met afbeelding van een visser met net e...
Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...
Zilveren collier met hanger, 925/000. Koordcollier met een gecontourneerde hanger met bloemen en hart. 60 cm. hanger 6 cm. Totaal ca 59 gram. In goede staat
835/000 Zilveren viertandig confituurvorkje met een lengte van 12 cm. En een 835/000 zilveren koffielepel met een lengte van 13 cm. met getorste steel en spitse bak. Beiden met gegraveerde dikke hefte...
835/000 Zilveren cakevork met twee-zijdige florale afbeelding. Lengte: 17 cm. Mr. D. Offenberg-Haarlem. Anno K 1946. En een 835/000 zilveren vleesvork met deels getorste steel en heft met handgravure....
Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.