Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Messing hanglamp
Startpreis 50 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.

Voor-oorlogs scheepskompas
Startpreis 50 EUR

Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startpreis 50 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

3x Koperwerk
Startpreis 50 EUR

Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.

3x Tabaksdozen
Startpreis 50 EUR

Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

6x Tinnen borden
Startpreis 50 EUR

6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Kluwenhouder mahonie
Startpreis 50 EUR

Mahonie kluwenhouder

3x Antieke tablets
Startpreis 50 EUR

Drie antieke tablets met keramiek en vernikkelde omranding. Circa 1920. Duitsland. Eén tablet haarscheuren. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Russische samovaar
Startpreis 50 EUR

Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

Grote speculaasplank
Startpreis 50 EUR

Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.

2x Engelse lucifersstrijkers
Startpreis 50 EUR

Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.

Verdeelschaal op dienblad
Startpreis 50 EUR

Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Antieke inktpotten
Startpreis 50 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Startpreis 50 EUR

Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.

2x Antieke schilderij ornament lijsten
Startpreis 50 EUR

Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.

8x Reclame schilden
Startpreis 50 EUR

Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...

4x Reclame borden
Startpreis 50 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

8x Diverse blikken
Startpreis 50 EUR

Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...

12x Reclame blikken
Startpreis 50 EUR

Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

3x Antieke theeblikken
Startpreis 50 EUR

Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

6 Zilveren munten NL
Startpreis 50 EUR

Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.

2,5 Gulden 1843
Startpreis 50 EUR

Zilveren munt van 2,5 Gulden 1843, Willem III.

12x Vergulde penningen
Startpreis 50 EUR

Cassette met twaalf vergulde penningen. Engels koningshuis oorkondes, nr. 000643. Gelimiteerde oplage. Uitgave 2012. Afmeting: 3 x 27 x 23 cm. In goede staat.

Lundby poppenhuis + access.
Startpreis 50 EUR

Zweeds Lundby poppenhuis met originele accessoires. 60-er/70-er Jaren. Afmeting: 44 x 72 x 27 cm. In goede staat.

Venetiaans glazen wandklok
Startpreis 50 EUR

Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Startpreis 50 EUR

Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.

2x Engelse nachtkastjes
Startpreis 50 EUR

Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhout gestoken parapluhouder met zinken lekbak. Circa 1900. Afmeting: 86 x 68 x 23 cm. In goede staat.

Perzische loper, 237 x 95 cm.
Startpreis 50 EUR

Oude Perzische loper in de kleurstelling bruin/zwart/creme. Afmeting: 237 x 95 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 88 x 168 cm.
Startpreis 50 EUR

Oud Perzisch kleed in de kleuren blauw/zwart/bruin. Floraal decor. Afmeting: 88 x 168 cm. In goede staat.

2x Bronzen beelden
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.

Ch. Maillard, Notre Dame de Lourdes buste
Startpreis 50 EUR

Ch. Maillard. 1876 - 1973. Was met gipsen buste van Notre Dame de Lourdes. Afmeting: 24 x 21 x 11 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

Plated kegelaar
Startpreis 50 EUR

Zilver plated kegelspeler op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Oosters boeddha beeldje
Startpreis 50 EUR

Oud ijzeren Oosters boeddha beeldje. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Glazen geslepen schaal
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse glazen schaal met bladgoud en floraal decor. Minimale chip. Afmeting: 5 - ø 28 cm. In goede staat.

Boheems kristallen schaal
Startpreis 50 EUR

Antieke kobalt blauwe Boheems kristallen facet geslepen schaal. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.

Divers Swarovski
Startpreis 50 EUR

Kavel divers Swarovski in goede staat en in originele dozen waaronder: vlinder op blad (192920), egel groot (013288), Waterjuffer (190264), 1x Hertje (235045), 1x Tafelbel klein (013916) en display (6...

3x Kristallen dekseldozen
Startpreis 50 EUR

Drie kristallen dekseldozen met vernikkelde messing monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Art Nouveau Franse glazen vaas, 1920
Startpreis 50 EUR

Groot rood-roze Franse persglazen Art Nouveau vaas met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: H 31 x ø 22 cm. In goede staat.

Persglazen Leerdam schaal
Startpreis 50 EUR

30-er Jaren Hollandse groene Leerdam persglazen schaal. Ontwerp K.P.C. Bazel. Eén chip. Afmeting: 6 x 35 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Boheemse kristallen fruitschaal
Startpreis 50 EUR

Grote Boheemse kristallen fruitschaal. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 28 cm. In goede staat.

5-Delige whiskey-set (karaf + 4 glazen)
Startpreis 50 EUR

Vijf-delige kristalglazen whiskey-set. Facet geslepen. 21e Eeuw. Afmeting: H 10 - 27 cm. In goede staat.

5-Delige parfumset
Startpreis 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfumset. Tablet met vier flacons. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 31 x 17 cm. In goede staat.

2x Moderne rookglazen vazen
Startpreis 50 EUR

Twee grote moderne rookglazen vazen met monogram. 20e Eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

5x Antiek Duits porselein
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

2x Antieke kop+schotels
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke Duitse/Franse porseleinen chocolademelk kop en schotels. Eén maal Empire handbeschilderd, goud sleets. Eén maal met vrouwen portret, circa 1900. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat...

Royal Copenhagen figuur
Startpreis 50 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

2x Engelse keramieken figuren
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel
Startpreis 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

3x Duits keramiek
Startpreis 50 EUR

Drie delen oud Duits keramiek. Bestaande uit: Goebel waxinelichthouder met kerstengel. Goebel Afrikaanse springbok (porselein). Hutschenreuther konijn. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Lot Engels keramiek (8x)
Startpreis 50 EUR

Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

2x Fayence wandborden, 1900
Startpreis 50 EUR

Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.

2x Villeroy & Boch sierschotels
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.

4x Diverse schotels
Startpreis 50 EUR

Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...

Antieke Franse schotel, 1900
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.

2x Antiek porselein
Startpreis 50 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Lot Duits sierporselein
Startpreis 50 EUR

Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

6x Porseleinen vazen (divers)
Startpreis 50 EUR

Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

Polychroom dekselpot, 1936
Startpreis 50 EUR

Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 50 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Startpreis 50 EUR

Twee Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Aziatische bronzen kom
Startpreis 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...

2x China, 20e eeuw
Startpreis 50 EUR

Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

3x Imari (divers)
Startpreis 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramt. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese celadon wierookbrander
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees werk, Boeddha
Startpreis 50 EUR

Chinees werk. Gesigneerd. 20e Eeuw. Bronskleurige boeddha op rijstpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

Oude Chinese boeddha
Startpreis 50 EUR

Oude Chinese keramieken boeddha met craquele glazuur. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Collier van fluoriet
Startpreis 55 EUR

Collier van grote gefacetteerde fluorietstenen en in het midden 2 rijen met hartvormig geslepen fluorieten met zilveren element. Het collier is voorzien van een zilveren haak als sluiting. 49 cm. flu...

29x 1 Cent 1913 t/m 1944
Startpreis 55 EUR

29x 1 Cent 1913 t/m 1944. Compleet. In goede staat.

Gouden broche met parels
Startpreis 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Staafbroche met in het midden een witgouden ruitvormig zetkastje met een stukje diamant en aan weerskanten een klein pareltje. breedte 3,2 mm. lengte 54 mm. ca 2...

3 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat

Zilveren armband met onyx
Startpreis 60 EUR

Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.

2 Zilveren horloges
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...

Zilveren hanger & armband
Startpreis 60 EUR

Zilveren hanger, 835/000 en armband, 800/000, lang ankercollier, 60 cm., met daaraan een ronde biedermeier hanger, ø 51 mm, en een armband met 2 scharnieren voorzien van biedermeierdecor. verlopend in...

Bierpul met zilveren klep
Startpreis 60 EUR

Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat

Zilveren armband met carneool
Startpreis 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met 5 markies geslepen carneolen, verlopend in grootte, 21-31mm, voorzien van zilveren tussenschakels met ronde bewerking. Kapitolstoksluiting. lengte 19 cm. ca 30 gram. In ...

2 Russische horloges
Startpreis 60 EUR

Lot met twee Russische horloges met automatische uurwerken. Een double model met dag en datum en een witmetalen model met datumaanduiding. Iin goede staat

Voorsnij-couvert met zilver
Startpreis 60 EUR

Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat

Zilveren eierlepel
Startpreis 60 EUR

Zilveren eilepel, 833/000, met getorste greep en parelrand. MT.: T.L.Uriot & Zn, Amsterdam, jl.: G:1891. 20 cm. ca 63 gram. In zeer goede staat

Maliënkolder beurs, 1919
Startpreis 60 EUR

Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat

Stel zilveren lepels
Startpreis 60 EUR

Stel 830/000 zilveren lepels, lengte: 13,5 cm. , gewicht: circa 47 gram. Met fraaie florale stelen en vergulde binnenbakken. In goede staat.

6x Zilveren koffielepels, 1841
Startpreis 60 EUR

Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...

Zilveren vorkjes met agaat heft
Startpreis 60 EUR

Stel antieke 835/000 zilveren zuurvorken met fraai gegraveerde stelen met bijzondere en zeldzame donkerbruine streepagaten heften. Mr. A.H. der Kinderen- 's- Hertogenbosch. Anno D 1863. Lengte: 17 cm....

Collier van barnsteen
Startpreis 60 EUR

Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat

2 Zilveren ringen
Startpreis 60 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia en steen. Ring met ronde zwarte gesneden schijf met zirconia´s en een ring met hartvorm uit blauwe steen met randen met zirconia´s. Als nieuw

Zilveren natfruitschep, 1961
Startpreis 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren natfruitschep met grote opengewerkte bak met fraaie afbeeldingen van onder andere mensen met vogels en bloemen, deels opengewerkte steel met afbeelding van een visser met net e...

6x Zilveren theelepels+theeschep
Startpreis 60 EUR

Zes 835/000 zilveren Art Deco theelepels, deels gematteerd en gegraveerde stelen met vier opengewerkte hartjes. Mr. C.A. Hackenberg-Middelburg. Afmeting: L 11 cm. En een bijpassende 835/000 zilveren t...

Zilveren collier met hanger
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000. Koordcollier met een gecontourneerde hanger met bloemen en hart. 60 cm. hanger 6 cm. Totaal ca 59 gram. In goede staat

Zilveren vorkjes en koffielepel
Startpreis 60 EUR

835/000 Zilveren viertandig confituurvorkje met een lengte van 12 cm. En een 835/000 zilveren koffielepel met een lengte van 13 cm. met getorste steel en spitse bak. Beiden met gegraveerde dikke hefte...

Zilveren cakevork etc.
Startpreis 60 EUR

835/000 Zilveren cakevork met twee-zijdige florale afbeelding. Lengte: 17 cm. Mr. D. Offenberg-Haarlem. Anno K 1946. En een 835/000 zilveren vleesvork met deels getorste steel en heft met handgravure....

Zilveren bonbonmand
Startpreis 60 EUR

Duitse 800/000 zilveren bonbonmand. Ajour gezaagd met spijlen, omgeslagen bovenrand met kabels. Wilhelm Binder - Schwäbisch Gmund. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 35 gram. In goede staa...

2x J. van Rijsewijk, Patriciers/Blokmolen
Startpreis 60 EUR

Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.