Zilveren lepel, 84 zolotniks, versierd met emaille. Lepel met emaille versiering op de achterzijde van de bak en aan de steel. Russisch. 13 cm. ca 20,1 gram. In goede staat
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Collier van parels, ø8 mm, en nefriet, ø 3mm, bevestigd aan een gouden hanger, tevens sluiting, in de vorm van een bol gemaakt uit kleine pareltjes. ø 2 cm. lengte 38 cm. In goede staat
Lot met vijf zilveren ringen, 925/000, waarvan 2 met zirconia. Totaal ca 86 gram, Gedragen, in goede staat
Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.
Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.
Twee delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, en een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilvere...
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, creme. Afmeting: 119 x 280 cm. In goede staat.
Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.
Fijn geknoopt Perzisch bidkleed. Floraal, meerkleurig. Afmeting: 152 x 93 cm. In goede staat.
Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...
Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Witgouden tussenstuk, 585/000, met een natuurlijke ovaal gefacetteerde saffier, 4,52 ct, afmeting11,34x8,67x4,66 groen/blauw, met diverse natuurlijke insluitsels. Aan weerskanten van de saffier voorz...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Kristallen suikerpot met geslepen rand geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000 en voorzien van een zilveren knop, 925/000, met malachiet. ø16x23cm. enkele chips.
Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.
Drie zilveren sieraden met kleurstenen, 925/000, een fijn slangencollier met rechthoekige hanger met ovale roze kattenoogachtige steen, grootte hanger 10x24mm, 42 cm, een matte brede ring met oranje r...
Drie zilveren sieraden met kleurstenen. Een armband met ovaal gefacetteerde amethisten, breedte 8 mm. lengte 18,5cm. een paar klapcreolen, V-vormig met roze en paarse stenen. breedte 7 mm, en een hang...
Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...
Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpootjes, versierd met graveerwerk en een bewerkte greep met dolfijnen. De zijkanten zijn voorzien van knerrenranden. Aan de binnenzij...
Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.
Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...
Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...
833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...
Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.
Vijf sierkurken, vier zilveren; één met fazant en één met hert. En één plated. Diverse gehalte. In redelijk goede staat.
Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø ca 3,7 mm. ø 70. ca 1,8 gram. In goede staat
2 Zilveren armbanden, 925/000, een brede slavenband bewerkt met rijen met bollen, voorzien van scharnier met bakslot en veiligheid, breedte 27 mm. en een armband gemaakt uit ovale gourmet schakels. Br...
Twee snoeren met cultive parels bevestigd aan witgouden sluitingen, 585/000. Verlopend collier, ø 5-8mm, met een ovaal vormige sluiting met parel, 50 cm, en een collier met parels, ø 7mm, bevestigd aa...
Fraaie goldplated hanger met grote amethist, ø 18 mm. In zeer goede staat
Zwaar goldplated slavenband, breed model, 19mm, aan de bovenzijde voorzien van graveerwerk. Voorzien van bakslot met geleider. ø 56x54mm. ca 32,7 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, bezet met zirconia's. Diverse modellen Totaal ca 55,5 gram. Rijring mist een steen.In goede staat
Twee antieke zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistool en één in de vorm van een knoop. 9-11cm. In redelijk goede staat
E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.