Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren lepel met emaille
Startpreis 260 EUR

Zilveren lepel, 84 zolotniks, versierd met emaille. Lepel met emaille versiering op de achterzijde van de bak en aan de steel. Russisch. 13 cm. ca 20,1 gram. In goede staat

Tiffany-stijl tafellamp
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startpreis 180 EUR

Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse Barok commode
Ergebnis: 90 EUR

Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.

4x Antieke tinnen kraantjeskannen
Ergebnis: 80 EUR

Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.

3x Tinnen kandelaren
Ergebnis: 45 EUR

Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse figuren
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Antiek Weens beeldje, Forel
Startpreis 70 EUR

Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.

Russische samovaar
Startpreis 50 EUR

Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.

8x Keramiek, Jugendstil
Ergebnis: 40 EUR

Acht delen keramiek. Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: Groot presenteerblad wit/blauw, haarlijn. Klein presenteerblad met zes onderzetters. Afmeting: 6 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tin (7x)
Startpreis 100 EUR

Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.

Collier met parel en nefriet
Startpreis 110 EUR

Collier van parels, ø8 mm, en nefriet, ø 3mm, bevestigd aan een gouden hanger, tevens sluiting, in de vorm van een bol gemaakt uit kleine pareltjes. ø 2 cm. lengte 38 cm. In goede staat

lot met 5 zilveren ringen
Startpreis 80 EUR

Lot met vijf zilveren ringen, 925/000, waarvan 2 met zirconia. Totaal ca 86 gram, Gedragen, in goede staat

Antieke bijzettafel, 1880
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse eikenhouten bijzettafel. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 74 x 44 x 44 cm. In goede staat.

Thee-serveerwagen, 1960
Ergebnis: 50 EUR

Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.

2x Kristal met zilver
Startpreis 120 EUR

Twee delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, en een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilvere...

5x Chinese borden
Ergebnis: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Ergebnis: 200 EUR

Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Kloosterbel + carbidlamp
Ergebnis: 50 EUR

Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.

Chinese vaas + sokkel
Ergebnis: 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas + sokkel
Ergebnis: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 119 x 280 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw, creme. Afmeting: 119 x 280 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 110 x 350 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote Perzische loper. Floraal, blauw etc. Afmeting: 110 x 350 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 152 x 93 cm.
Ergebnis: 50 EUR

Fijn geknoopt Perzisch bidkleed. Floraal, meerkleurig. Afmeting: 152 x 93 cm. In goede staat.

Wandplaquette Luxemburg
Ergebnis: 40 EUR

Antieke tinnen wandplaquette. Grand Duche de Luxembourg. Afmeting: 18 x 18 x 1 cm. In goede staat.

Duivelsmasker
Ergebnis: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

2 Zilveren colliers
Startpreis 40 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, diverse gehaltes, een bolletjescollier met daaraan een hanger in de vorm van een pump, versierd met markesiet en emaille, en een fantasie collier met een schoen bez...

Witgouden oorstekers met diamant en parel
Startpreis 600 EUR

Elegante witgouden oorstekers, 750/000, met parel en diamant. Oorstekers met trapezium-vorm, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, 2x0,20ct. Onderaan de oorsteker...

Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startpreis 1.100 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen
Ergebnis: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

4x Reclame ontwerp
Startpreis 100 EUR

Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.

Antieke Chinese stempel
Ergebnis: 90 EUR

Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Chinese gietijzeren trekpot
Startpreis 250 EUR

Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.

3x Duits antiek
Ergebnis: 30 EUR

Drie maal Duits antiek. Bestaande uit: Mondgeblazen klepkan met tinnen deksel, anno 1873. Menage met keramiek, circa 1920. Onderzetter met keramiek, circa 1920. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen engel
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen (hang) engel met luit. 20e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Afrikaans bronzen figuur
Ergebnis: 140 EUR

Groot Afrikaans bronzen figuur van een medicijnman. 20e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Art Nouveau Piece de Milieu
Startpreis 140 EUR

Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.

Australisch schaakspel
Ergebnis: 80 EUR

Australisch schaakspel met polystone beschilderde figuren/dieren + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 14 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Chinese beker
Ergebnis: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

Art Deco figuur, 3 Steenbokken
Ergebnis: 125 EUR

Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.

Witgouden tussenstuk met diamant en saffier
Startpreis 450 EUR

Witgouden tussenstuk, 585/000, met een natuurlijke ovaal gefacetteerde saffier, 4,52 ct, afmeting11,34x8,67x4,66 groen/blauw, met diverse natuurlijke insluitsels. Aan weerskanten van de saffier voorz...

Chinese kom
Startpreis 50 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas
Ergebnis: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

Witgouden ring met roze saffier en diamant
Startpreis 300 EUR

Witgouden ring, 585/000, met roze saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde roze saffier, 8x6mm, 1,3 ct, met aan weerskanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. ...

Familie Rose gemberpot
Startpreis 180 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.

Suikerpot met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Kristallen suikerpot met geslepen rand geplaatst op een ronde zilveren voet, 835/000 en voorzien van een zilveren knop, 925/000, met malachiet. ø16x23cm. enkele chips.

32x 10 Cent (1910-1944)
Startpreis 60 EUR

Kavel met 32 munten van 10 Cent, 1910 t/m 1944 compleet (behalve 1944D)

3x Chinees porselein (divers)
Ergebnis: 125 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...

18e-19e Eeuws houten figuur
Startpreis 450 EUR

18e - 19e Eeuws notenhout gestoken figuur met restvergulding. Romein. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2x Bronzen beeldjes
Startpreis 50 EUR

Twee bronzen figuren, waarvan één gemonogrammeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 23 cm. In goede staat.

3 Zilveren sieraden met kleursteen
Startpreis 40 EUR

Drie zilveren sieraden met kleurstenen, 925/000, een fijn slangencollier met rechthoekige hanger met ovale roze kattenoogachtige steen, grootte hanger 10x24mm, 42 cm, een matte brede ring met oranje r...

3 Zilveren sieraden met kleursteen
Startpreis 40 EUR

Drie zilveren sieraden met kleurstenen. Een armband met ovaal gefacetteerde amethisten, breedte 8 mm. lengte 18,5cm. een paar klapcreolen, V-vormig met roze en paarse stenen. breedte 7 mm, en een hang...

2x Franklin Mint schaakspellen
Ergebnis: 275 EUR

Twee Franklin Mint schaakspellen. Gelimiteerde oplage. Eén maal Oriëntal set. Eén maal slag bij Waterloo/Napoleon. Afmeting: 15 x 35 x 35 cm / 20 x 52 x 52 cm. In goede staat.

Märklin stoommachine, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse Märklin speelgoed stoommachine. Circa 1930. Bespeeld. Afmeting: 30 x 24 x 22 cm. In redelijke staat.

Franse pendule, 1820
Ergebnis: 550 EUR

Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Startpreis 360 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel 19e eeuwse glazen
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Ergebnis: 160 EUR

Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 125 EUR

Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Glazen bolvaas (Leerdam)
Startpreis 40 EUR

Glazen platte bolvaas. Toegeschreven aan Floris Meydam Leerdam. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x ø 14 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Ergebnis: 150 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en Westminster kwartierslag en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Startpreis 180 EUR

Antieke Franse vergulde Louis Philippe pendule met handbeschilderde aardewerk plaquettes. Gesigneerd A. Couvin. Beschilderde wijzerplaat haarscheuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm...

Grote glasfusing vaas
Startpreis 60 EUR

Grote glasfusing vaas met wormen en opgewerkte oogjes. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Moderne glazen sculptuur
Ergebnis: 50 EUR

Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Franse Art Deco wandklok
Ergebnis: 55 EUR

Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.

Franse wandklok
Ergebnis: 45 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.

Zilveren lepeldoos
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpootjes, versierd met graveerwerk en een bewerkte greep met dolfijnen. De zijkanten zijn voorzien van knerrenranden. Aan de binnenzij...

2x Antieke Egyptische figuren
Startpreis 800 EUR

Twee antieke Egyptische keramische blauw geglazuurde figuren. Eén maal scarabee amulet. Eén maal aap-achtige figuur, chip. Afmeting: 2 - 6,5 cm. In goede staat.

3x Meissen porselein
Ergebnis: 95 EUR

Drie delen Duits Meissen porselein. Bestaande uit: Melkkan, Zwiebelmuster, circa 1930. 18e - 19e Eeuwse schotel met Chinees decor. Antieke schaal, floraal, chips. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goed...

2x Franse wandplaquettes
Ergebnis: 350 EUR

Twee 19e eeuwse Franse Fayence wandplaquettes met bodemmerk (= toren met kruis). Barok-stijl. Afmeting: H 38 x B 45 cm. In goede staat.

2x Porseleinen bisquit figuren
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote bisquit porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal dronken man in kruiwagen. Eén maal kaartspelende heren (vals spelen). Beide figuren gemerkt: Artistic Porcelain Poema design Emi...

Parapluhouder, Petrus Regout
Ergebnis: 90 EUR

Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.

Antieke Delftse schenkkan
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Gouden dasspeld met parel.
Ergebnis: 40 EUR

Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
Ergebnis: 700 EUR

Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...

Zilveren theeschep
Ergebnis: 100 EUR

833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.

Gouden solitairring met diamant
Ergebnis: 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...

Gouden ring met smaragd
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...

Polychroom dekselpot, 1936
Startpreis 50 EUR

Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.

5 Kroonkurken
Ergebnis: 60 EUR

Vijf sierkurken, vier zilveren; één met fazant en één met hert. En één plated. Diverse gehalte. In redelijk goede staat.

Lot zilver (divers)
Ergebnis: 80 EUR

Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.

Gouden ring met diamant
Ergebnis: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Solitairring met een zetkast voorzien van een roosgeslepen diamant, ø ca 3,7 mm. ø 70. ca 1,8 gram. In goede staat

2x Zilveren armbanden
Ergebnis: 60 EUR

2 Zilveren armbanden, 925/000, een brede slavenband bewerkt met rijen met bollen, voorzien van scharnier met bakslot en veiligheid, breedte 27 mm. en een armband gemaakt uit ovale gourmet schakels. Br...

2 Parelcolliers
Ergebnis: 100 EUR

Twee snoeren met cultive parels bevestigd aan witgouden sluitingen, 585/000. Verlopend collier, ø 5-8mm, met een ovaal vormige sluiting met parel, 50 cm, en een collier met parels, ø 7mm, bevestigd aa...

Goldplated hanger met amethist
Ergebnis: 70 EUR

Fraaie goldplated hanger met grote amethist, ø 18 mm. In zeer goede staat

Zwaar vergulde slavenband
Ergebnis: 50 EUR

Zwaar goldplated slavenband, breed model, 19mm, aan de bovenzijde voorzien van graveerwerk. Voorzien van bakslot met geleider. ø 56x54mm. ca 32,7 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.

Lot zilveren ringen met zirconia, 7x
Startpreis 70 EUR

Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, bezet met zirconia's. Diverse modellen Totaal ca 55,5 gram. Rijring mist een steen.In goede staat

2 Zilveren bruidegomspijpjes
Startpreis 120 EUR

Twee antieke zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één in de vorm van een pistool en één in de vorm van een knoop. 9-11cm. In redelijk goede staat

E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen
Ergebnis: 140 EUR

E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Christa Näher, Figuur met hond
Ergebnis: 160 EUR

Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Startpreis 400 EUR

Toegeschreven aan Izaak Schouman. 1801 - 1878. Hollandse schepen op kalme zee. Aquarel op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

H. van Ingen, Twee koeien in weiland
Startpreis 300 EUR

H. van Ingen. 1833 - 1898. Twee koeien in weiland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Ergebnis: 425 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 100 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouw met bloemen
Startpreis 300 EUR

Wallasse Ting. 1929 - 2010. Vrouw met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 45x B 60 cm. In goede staat.