Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Set muranoglas met goud
Startpreis 150 EUR

Set sieraden met goud, 585/000, en muranoglas. Set met een collier en armband met diskvormige muranoglazen kralen, ø 18mm, met tussen de kralen gouden bollen, ø 6mm, voorzien van een sierlijk geelgoud...

4 Zilveren onderzetters
Startpreis 250 EUR

Vier zilveren onderzetters, 800/000, rond gecontourneerd model met voluten versierd met floraal decor. ø 14cm. totaal ca 400 gram. In goede staat

Herman Brood, Fantasie figuren
Startpreis 70 EUR

Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antieke halspiegel
Startpreis 40 EUR

Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.

Engelse schrijftafel
Ergebnis: 120 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

2x Neo Gotische meubels
Startpreis 100 EUR

Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Ergebnis: 90 EUR

E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.

Zilveren visschep
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met opengewerkt blad met graveerwerk en een steel voorzien van cartouche met bladdecor. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten jl.i, 1893. 30cm. ca 164 gram. In goede staat.

G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht
Ergebnis: 50 EUR

Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

2 Goud op zilveren hangers, kruis, medaillon
Startpreis 50 EUR

Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.

5 Sieraden met barnsteen
Startpreis 100 EUR

Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 600 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Bibliotheek trapje
Ergebnis: 160 EUR

Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Collier met bloedkoraal en parel
Startpreis 850 EUR

Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden streeksluiting, 585/000. 5 Rijen collier met 3 rijen bloedkoraal, 5-6 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 5-6 mm, bevestigd aan een antiek geelgouden st...

Antieke parapluhouder, 1890
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startpreis 250 EUR

Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden bolsluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm. In goede...

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 550 EUR

Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat

Antieke Amerikaanse kassa
Ergebnis: 425 EUR

Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil spiegel, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel, 18e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1900
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.

2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Ergebnis: 20 EUR

Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat

Eiken hoekvitrinekast
Startpreis 100 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Eiken 2-deurs kast
Startpreis 400 EUR

Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.