Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke parapluhouder, 1890
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Bibliotheek trapje
Ergebnis: 160 EUR

Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 1.000 EUR

Licht blauw geglazuurde Chinees porseleinen vaas met bodemmerk en opgewerkte ringen. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel ø 28 cm.
Startpreis 250 EUR

18e - 19e Eeuwse grote Chinees porseleinen schotel met geisha + zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Grote blauw-witte gemberpot
Startpreis 100 EUR

Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.

Toneelkijker/gedenkboek
Ergebnis: 60 EUR

Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

Doos diverse Hummel artikelen
Ergebnis: 35 EUR

Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...

4x Oude/antieke passersets
Ergebnis: 45 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

Chinese draken vaas
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen
Ergebnis: 350 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startpreis 30 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Religieus/devotie
Startpreis 60 EUR

Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...

Lot religieus
Ergebnis: 80 EUR

Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.

4x Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

2x Imari schotels ø 31 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Antieke wijnkoeler, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.

Chinese bloempot
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Startpreis 60 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 600 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.
Ergebnis: 500 EUR

Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.

2x Wandconsoles
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.

19e Eeuwse 10 liter maat
Startpreis 40 EUR

19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.

4x Imari borden
Ergebnis: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.