Twee oude/antieke messing pendules. Eén maal circa 1890, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén maal Italiaanse replica, tweede helft 20e eeuw, halfuur-slag enchappement. Afmeting: 32 - 33 ...
Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.
Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In...
Doos met vergulde miniatuurklokjes. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.
18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Vrouw met schrijfblok en lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met certificaat klokkenmaker Joure. Met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vuurvergulde bronzen Franse Empire pendule met Amor en bloem. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 25 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Twee scheepjes bewegen. Met wekker. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm
Antieke Franse bronzen Neo Renaissance pendule met ranken en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Glas gebroken. Afmeting: 45 cm. Verder in goede staat.
Antieke eikenhouten zuilenklok met messing versieringen. Circa 1900. Josephientje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse keramieken eierwekker. Gemerkt Ideal. Jugendstil 1915. Afmeting: 19 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.