Oud Perzisch kleed. Rood-bruin-creme kleurig, floraal. Afmeting: 196 x 100 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Meerkleurig. Afmeting: 87 x 156 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Meerkleurig, rood-blauw-zwart et cetera. Afmeting: 120 x 195 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Rood-achtig van kleur. Afmeting: 129 x 79 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, creme-bruin. 20e Eeuw. Afmeting: 235 x 168 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal, meerkleurig. Iets versleten. Afmeting: 189 x 156 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters Kelim kleed. Rood/zwart/creme kleurig. Afmeting: 155 x 124 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Licht-schade. Afmeting: 236 x 132 cm. In redelijke staat.
Oud Perzisch kleed. Rood, zwart, creme. Afmeting: 244 x 162 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in aardetinten, fijn getekend met floraal decor. Afmeting: 100 x 160 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood/donker rood/creme. Afmeting: 195 x 275 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood/creme/bruin etc. Afmeting: 220 x 315 cm. In goede staat.
Groot Perzisch kleed. Floraal, rood-zwart-creme. Koerdistan. Afmeting: 215 x 320 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren rood/blauw met diverse medaillons in het midden. Afmeting: 300 x 400 cm.