Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.