Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen Renaissance-stijl kroonluchter. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke visitekaarten houders. Eén maal schildpad, minimale beschadigingen. Eén maal parelmoer, goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten likeurkist met intarsia. Met vier flacons welke voorzien zijn van goud decor. Beschadigde stoppen, geen slot. Afmeting: 20 x 17 x 18 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Schwarzwalder sieradenkist met goudfazanten/druivenranken decor. Circa 1880. Eén fazant beschadigd. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse gepolitoerde reisschrijfkist. Afmeting: 14 x 40 x 25 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen hengselvaas. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren haardset met kolenkit. Circa 1880. Vijf-delig. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: Notenhouten theestoof, ijzeren emmer, iepenhouten tabakspot. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met ketel. Afmeting: 53 x 35 cm. In goede staat.
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
Grote staande messing petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Met bewerkt glazen reservoir en kap. Circa 1900. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.
Twee antieke opaline glazen tafelpetroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 50 / ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm
Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...
Twee antiquarische Engelse boeken. Shakespeares Works, Volume 1 en Volume 2. Imperial Edition by Charles Knight met staalgravures. Afmeting: 39 x 29 x 8 cm. In redelijke staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...
19x Franse antiquarische boeken. 18e Eeuw etc. Onder andere: Les Oeuvres de monsieur Moliere 1725, Fables Choisier mises en vers par J. de la Fontaine (vol met 18e eeuwse gravures), Le Petit Paroissie...
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met dansende figuren. Binnenin origineel etiket. Vischnyakon. Afmeting: 7,7 x 13,7 x 8,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met paardengespan en drie figuren. Vischnyakon. Binnendeksel origineel etiket. Afmeting: 7,2 x 8 x 9,7 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse merklap. Annotatie 1753. Met floraal, kronen en dieren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen wandblaker met Societé Ceramique keramieken schotel. Circa 1880. Afmeting: 38 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Houten Porte Montre met zilveren horloge, 800/000, met sleutelopwinding. 22x17x7cm. In goede staat
Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten gestoken panelen in lijst. Historisme. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.
Twee pedagogische skeletstukken van een paard. Onder andere: onderbeen + gebit. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 43 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.
Vier diverse antieke lakstempels. Circa 1900. Onder andere: parelmoer, metaal, bakeliet. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Oude Hollandse klarinet in originele koffer. Imperial, J. Steyn, Zaandam. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke blauwe Majolica petroleumlamp met opgewerkte bloemen. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp met messing capitel, onyx en amandel geslepen reservoir. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Russische bronzen religieuze orthodoxe reisikonen. Triptychon, quadrichon. Afmeting: 19 - 40 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Antieke messing balans weegschaal op marmeren basement. In de vorm van een Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 15 cm. In goede staat.
Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Lot van negen Engelse bronzen drukgewichten. Deels vernikkeld. Afmeting: 3 - 19 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen cachépot met molenlandschap en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 17 x ø 27 cm. In goede staat.
Twee maal China. Eén kopergedreven vaas met voorwerpen en tekens. Eén porseleinen pelgrimsfles met draken. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp. Vervaardigd van een Weense-stijl dekselvaas. Restauratie. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 40 cm. In redelijke staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.