Antieke Franse Emile Gallé vaas. 1846 - 1904. Met floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Zes antieke gebrandschilderde vensters. 18e - 19e Eeuw. Deels fragmenten + restauraties. Eén gebroken. Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse kristallen glazen met figuren/ranken en goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.
R. Lalique gematteerde glazen vaas. Vrouwelijke naakte figuren. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Boheems kristalglazen vazen met floraal/ranken/goud decor. Julius Mühlhaus & Co. Circa 1910. Enkele chips. Afmeting: H 21 x ø 10 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse glazen. Bestaande uit: Roemer met noppen, haarscheur voet. Slinger fluitglas,goed. Slinger glas, chip bodemrand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke historisme glazen dekselbokaal met ranken, goud en figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 23 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke plated acht-delige menage set met kristallen flacons. Circa 1900. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.
Oude Franse Lalique kristallen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl haan. In de kleuren rood/blauw/geel/zwart. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 40 x 23 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl hond in de kleur zwart/bruin. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse glazen historisme schenkkan met tinnen klepdeksel. Circa 1880. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Zeer grote Murano-stijl glazen vis in de kleur roze/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski in goede staat en met originele dozen: 1x Jachtluipaard (183225) uitgevoerd in helder kristal met staart die langs het lijf omhoog loopt. 10,2cm. en 1x Amerikaanse zeearend (14800...
Grote moderne glazen ovale vaas. Glasfusing. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl stier. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Hollands Copier Leerdam oranje persglazen bevrijdings vaasje 1945. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Groot gesatineerd glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met goudomranding. Circa 1900. Afmeting: H 30 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote Murano-stijl glazen haan. 21e Eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovksi in goede staat met originele dozen: 1x Duitse herdershond (235484), uitgevoerd in helder kristal met zwarte ogen, 1x St. Bernhard (201111), uitgevoerd in helder kristal 5,3cm. en ...
Grote glazen design vaas met meerkleurig iriserend decor. 20e Eeuw. Met monogram L.H.S. Afmeting: H 32 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen sculptuur in de kleuren blauw/groen/transparant. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl uil. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Set geslepen kristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Kunstenaar glazen stier. Glasfusing met onder andere metaaloxyde. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Drie Deense Holmegaard glazen schalen. Door Lütken. Twee maal blauw, één maal groen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse Murano glazen schalen. Blauw-rood en paars-geel. Ontwerp Flavio Poli. 50er - 60er Jaren. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Copier Leerdam groen gemarmerde glazen schaal. Fabriek Leerdam. Ontwerp Copier. Andries Dirks. 1935 - 1940. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristal. 19e Eeuw. Eén maal tazza. Eén zware ruitgeslepen schaal. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.
Twee facet geslepen kristallen karaffen. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 - 39 cm. In goede staat.