18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan koplijst en mooi snijwerk. Circa 1780. Prachtig bronzen beslag. Compleet met sleutel. Gecanneleerde lyseen. Afmeting: 265 x 185 x 65 cm...
Duitse notenhouten Biedermeier secretaire met volle zuilen en marquetterie ingelegd nest. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 157 x 110 x 56 cm. In zeer goede staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Hollandse palissanderhouten Renaissance kussenkast met volle zuilen en geeboniseerde lijsten, cherubijnkoppen en ranken. Met achter de linker deur een geheim vak met lades. L...
Groot 19e eeuws Engels mahoniehouten kabinet met zijkasten. Uitneembaar in vijf delen. Afmeting: 230 x 250 x 70 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands 18e eeuws Drents eiken schrijfkabinet. Met halve zwarte zuilen en origineel beslag. Mooi binnenleven met kelder. Mooie patina. Afmeting: 248 x 130 x 48 cm. In goede originele staat.
Hollandse Barok vitrine-opzetkast. Wortelnoten met florale intarsia en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 224 x 200 x 52 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Italiaanse houtgestoken notenhouten Renaissance klepbank met putti, mascaronen (fratzen) en leeuwen voorstellingen. Afmeting: 115 x 159 x 56 cm. In zeer goede originele staat.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzaam Spaans/Italiaans? Renaissance reiskabinet met vele lades achter het deurtje. 'Cabinet de voyage'. Origineel beslag en sloten. Circa 1650 - 1700. Palissander met ebbenhout gefineerd. Dik finee...
Twee 19e eeuwse Louis Seize-stijl armleunstoelen met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 65 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met vergulde bronzen kapitellen, origineel beslag en hekwerk. Circa 1780. Afmeting: 235 x 175 x 57 cm. Lichte beschadiging. Verder in goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Zware Duitse eikenhouten gestoken vitrinekast met facet geslepen glas. Italiaanse stijl. Circa 1930. Lichte beschadigingen. Linker zijkant mist glas. Afmeting: 223 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Grote gietijzeren tuinbank met wapen en kerktoren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse sofa in Louis Seize-stijl. Met originele polychromie en bladgoud. Voorzien van goede stoffering. Afmeting: 114 x 160 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands mahoniehouten Empire secretaire met origineel verguld messing beslag en kariatiden. Afmeting: 150 x 98 x 45 cm. In zeer goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrine-opzetkast op hoge poten met klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten chiffoniere met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 130 x 88 x 46 cm. In zeer goede staat.
Grote vergulde Empire halspiegel met strijdwagen en facet geslepen spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 173 x B 90 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse vergulde wandtafel met marmeren blad. Enkele beschadigingen. Afmeting: 80 x 40 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Amelander hoekkast met originele polychromie. Romeinse voorstelling. Afmeting: 113 x 58 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire trommelkastje met marmeren blad. Circa 1820. Afmeting: 72 x ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombardeerd Barok secretaire. Louis Seize. Circa 1780. Origineel beslag, klauwpoten. Prachtig binnenleven met intarsia in kelder. Afmeting: 117x 110 x 61 cm. In goed...
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl secretaire met orgelgebogen front en openslaande knieën en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 105 x 47 cm. In goede staat.
Achtkantige teakhouten twee-deurs vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 189 x 190 x 150 cm. In goede staat.
Bruin-lederen opsta-stoel met electrische bediening. Voorzien van zware aluminium voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 73 x 82 cm. In goede staat.
Gave Hollandse mahoniehouten vier-laden Louis Seize/Empire commode met origineel messing ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 91 x 100 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse Louis Seize hoekkast met origineel marmeren blad. Belijmd met diverse houtsoorten, marquetterie. Afmeting: 90 x 65 x 43 cm. In goede staat.
Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Rococo kabinet met mooi bronzen beslag en vijf lades. Circa 1780. Kleine beschadiging. Afmeting: 245 x 165 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur/vitrine-opzetkast met gebogen front. Met origineel snijwerk + tollen. Circa 1870. Afmeting: 225 x 113 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met geeboniseerd snijwerk. Afmeting: 245 x 180 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Professioneel gerestaureerde mahoniehouten Louis Philippe ladenkast met zeven lades. Circa 1870. Afmeting: 163 x 100 x 50 cm. In zeer goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse mahoniehouten Louis Philippe spiegel-bonheur met originele tollen en kroon. Circa 1870. Afmeting: 228 x 113 x 52 cm. In zeer goede staat.
Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten één-deurs vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 141 x 78 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Willem III naaitafel met intarsia in blad. Vogel op tak. Onder blad vakverdeling. Afmeting: 74 x 65 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten commode op hoge poten, met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 74 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kist met lade en origineel basement. Circa 1800. Afmeting: 78 x 62 x 35 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire secretaire met mooi binnenleven en origineel messing ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 159 x 100 x 51 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Italiaanse twee-delige notenhouten Barok vitrinekast met gebogen glas en snijwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten pronk vertico met etages, spiegels, volle zuilen en snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde Louis Seize-stijl schrijfsecretaire. Twee-delig. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 120 x 57 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag en mooi binnenleven. Circa 1800. Afmeting: 103 x 95 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde ovale spiegel met floraal stucwerk. Afmeting: H 94 x B 75 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Oostenrijkse eikenhouten Louis Philippe vitrinekast met etagiere. Circa 1870. Afmeting: 173 x 102 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels mahoniehouten linnen kabinet met bandintarsia. Afmeting: 208 x 125 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kast met lakwerk deurpanelen. Vier-deurs. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 170 x 48 x 124 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vergulde houtgestoken spiegel met console. Rococo-stijl. 20e Eeuw. Barst in glas. Afmeting: H 135 x B 50 cm. In goede staat.
Grote vergulde 19e eeuwse Louis Philippe spiegel met putti en facet geslepen spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 154 x B 72 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize penantkast met origineel ringbeslag en lades achter de deuren. Circa 1800. Afmeting: 80 x 71 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Antieke Chinese wandtafel met etages en marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 81 x 42 cm. In goede staat.
Hoge grote twee-deurs teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 140 x 68 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten schrijfsecretaire met volle zuilen en groen schrijfblad. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 80 x 147 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire poudreuse met spiegel, opbergvak en lades. Circa 1820. Afmeting: 30 x 64 x 44 cm. In zeer goede staat.
Duitse mahoniehouten laat Biedermeier commode. Circa 1850. Afmeting: 82 x 50 x 95 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met diverse panelen en lades. Zware uitvoering. Afmeting: 125 x 81 x 137 cm. In zeer goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Monogram en datering 1762. Origineel slot. Afmeting: 74 x 156 x 64 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Louis Philippe kast met lades en schappen. Circa 1860. Mooie patina. Afmeting: 217 x 170 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten porseleinkast met gebogen front, bronzen beslag, marmeren blad en glazen schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 142 x 67 x 34 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met intarsia in blad. Edelherten en ranken. Circa 1870. Afmeting: H 73 x Ø 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Engelse-stijl chiffoniere van mahonie. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 154 x 71 x 49 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Duitse eikenhouten dekenkist met datering 1839. Slot mist. Afmeting: 72 x 67 x 126 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 107 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse vier-laden Barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 100 x 57 cm.
Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met kolompoot. Octagonaal. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 121 x 89 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit bijzettafel. Circa 1890. Afmeting: 74 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Verchroomde metalen Art Deco-stijl toiletspiegel met kledinghaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 63 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 85 x 70 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.