Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Italiaans bar-kastje met intarsia
Ergebnis: 90 EUR

Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.

Meidenkast, 1860
Ergebnis: 110 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 42 cm. In goede staat.

Tafeltje met 18e eeuwse tegels
Ergebnis: 150 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren. Beschadigingen. Afmeting: 55 x 46 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse vitrine kast, 1850
Startpreis 250 EUR

Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parapluhouder
Startpreis 50 EUR

Antieke eikenhout gestoken parapluhouder met zinken lekbak. Circa 1900. Afmeting: 86 x 68 x 23 cm. In goede staat.

Antiek theekastje, 1920
Ergebnis: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast
Ergebnis: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize penantkast met origineel ringbeslag en lades achter de deuren. Circa 1800. Afmeting: 80 x 71 x 42 cm. In goede staat.

Eiken kist
Ergebnis: 200 EUR

Grote eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Monogram en datering 1762. Origineel slot. Afmeting: 74 x 156 x 64 cm. In goede staat.

Duitse dekenkist, 1839
Ergebnis: 180 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist met datering 1839. Slot mist. Afmeting: 72 x 67 x 126 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize-stijl spiegel met opgezette rozetten. Afmeting: H 51 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Spaanse tafel
Ergebnis: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Spaanse kastanjehouten tafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 60 x 76 x 73 cm. In goede staat.

Halve maantafel
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuws kabinet met beslag
Ergebnis: 500 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe spiegel
Ergebnis: 130 EUR

19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.

Theekastje, 1915
Ergebnis: 70 EUR

Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.

Engelse Windsor armleunstoel
Ergebnis: 45 EUR

19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.

6x Biedermeier stoelen
Ergebnis: 120 EUR

Zes antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met cassis-kleurige velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 91 x 46 x 43 cm. In goede staat.

Tafel met antieke tegels
Startpreis 100 EUR

Smeedijzeren tafel met antieke Makkumer polychroom tegels. In 17e eeuwse stijl. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Grote gestoken spiegel
Ergebnis: 90 EUR

Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm

Hollandse porseleinkast
Ergebnis: 600 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Schrijfkabinet, 1950
Startpreis 600 EUR

Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.

Tafeltje met inleg, 1870
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.

Engelse wijntafel
Ergebnis: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.

Ovale Louis Seize-stijl tafel
Ergebnis: 60 EUR

Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.