Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese celadon vaas
Ergebnis: 500 EUR

Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.

3x Chinees porselein
Ergebnis: 425 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...

2x Chinese kommen
Ergebnis: 275 EUR

Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.

Queng Lung dekselschaal
Ergebnis: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung dekselschaal met oren. Floraal decor. Afmeting: 11 x 22 x ø 17 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Ergebnis: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vissende figuren en vogel decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 60 x ø 25 cm. In matige toestand.

Zeer grote Chinese bloempot ø 45 cm.
Ergebnis: 950 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom
Ergebnis: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 10,8 x ø 22,2 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Ergebnis: 300 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas rood glazuur
Ergebnis: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.

Antiek 5-delig Chinees kaststel
Ergebnis: 900 EUR

Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.

12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 375 EUR

Twaalf maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met florale decor en bodemmerk. Twee soorten van zes stuks. Alle met een beschadiging, reparatie of haarscheur. Afmeting: ø 21,5 - ø 24,5 cm. In...

2x Oude Chinese bronzen vazen
Ergebnis: 170 EUR

Twee grote oude Chinese bronzen vazen met olifanten en floraal decor. Eén bodem gerestaureerd. Afmeting: 41 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Familie Rose dekselvazen
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen met bodemmerk en figuren in tuin decor. Afmeting: 31 x ø 20 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/swastika decor. Haarlijnen en chip. Afmeting: ø 21 cm. In redelijke staat.

3x Antiek Chinees porselein
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (13x)
Ergebnis: 60 EUR

Dertien delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gecontourneerde schaaltjes met paradijsvogel in bosschage decor, goed. Eén theepot, 19e eeuw, gelijmd. Twee Familie Verte kommen met bodemmerk, go...

Chinese Familie Rose dekseldoos
Ergebnis: 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met plated monturen. Afmeting: 12 x 24 x 16 cm. In goede staat.

2x Chinese Kanton vazen
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 225 EUR

Vier Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Bestaande uit: Imari, floraal/goud decor, goed. Imari, floraal/goud decor, goed. Chinese voorwerpen, chip. Queng Lung, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In goe...

3x Chinese borden
Ergebnis: 110 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloesemboom decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese borden
Ergebnis: 160 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung bordjes. Divers. Floraal + landschap decor. Eén bordje haarlijn. Eén bordje chip. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Ergebnis: 180 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Met landschappen/floraal decor. Drie borden haarlijn. Kleinste bord goed. Afmeting: Ø 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese rolvazen
Ergebnis: 750 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rolvazen met figuren in tuin decor. Afmeting: H 29 x 9 cm. In goede staat.

8x Chinese borden
Ergebnis: 425 EUR

Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...

Japanse schotel ø 39,5 cm.
Ergebnis: 45 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.

4x Antiek, Japan
Ergebnis: 100 EUR

Vier maal antiek, Japan. Bestaande uit: Twee porseleinen snuffbottles. Eén netsuke van ivoor, bodemmerk. Eén wit metalen dekseldoos met bamboe/vogels in bloesemtakken decor. Afmeting: 5 - 15 cm. In go...

Familie Rose vaas
Ergebnis: 325 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor en goudrand. Cheng Lung bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 39 cm. In matige staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Ergebnis: 60 EUR

9x China. Bestaande uit: Jade Quan Yin, beschadigd. 2x Chinese miniatuur vaasjes, beschadigd. 2x 18e - 19e Eeuwse kopjes, haarscheur. 4x 19e Eeuwse schotels, 2x chips, 2x gaaf. Afmeting: 5 - 16 cm. In...

Chinees bord met tekens
Ergebnis: 1.300 EUR

Chinees porseleinen bord met Chinese tekens en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese pot + console
Ergebnis: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pot met draken decor en zes-tekens bodemmerk. Met console. Afmeting: H 9,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Ergebnis: 160 EUR

Grote Chinese gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese borden
Ergebnis: 160 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bamboe decor. Eén bord haarlijn + chip. Afmeting: ø 28 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 110 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Heel en beschadigd. Onder andere 18e eeuwse Chinees blauwe kom (heel). 19e Eeuwse kom met groen glazuur (heel). etc. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.

Lot porselein, divers (8x)
Ergebnis: 40 EUR

Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...

Chinese dekselpot
Ergebnis: 225 EUR

Grote Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselpot met prunus decor. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Celadon schaal
Ergebnis: 500 EUR

Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen cup
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen cup met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 8,6 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 700 EUR

Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse Imari borden
Ergebnis: 170 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloesemtakken decor. Enkele chips. Afmeting: ø 22,6 cm. In redelijke staat.

2x Chinese kopjes
Ergebnis: 2.750 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met teksten/tuin/eenden decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 6,5 cm. / 4,5 x ø 6,5 cm. In goede staat.

6x Chinese Kang Xi schotels
Ergebnis: 110 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 450 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese beker
Ergebnis: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.

Chinese zes-kantige vaas
Ergebnis: 550 EUR

Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

7x China, divers
Ergebnis: 160 EUR

7x China. Bestaande uit: Zes diverse Chinees porseleinen vaasjes (o.a. parfum). En één koraal boeddha. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Chinese drakenkom
Ergebnis: 300 EUR

Gele porseleinen drakenkom met gele glazuur en 6 tekens en bodemmerk. 6,7x15.5Ø in goede staat.

Chinees porseleinen vleesschaal
Ergebnis: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met floraal decor. Afmeting: 29,5 x 23,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose schotel Ø 36,9 cm.
Ergebnis: 1.600 EUR

Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 100 EUR

Vier 18e eeuwse Queng Lung Chinees porseleinen borden met landschappen en pagodes decor. Alle haarlijn + één gerestaureerd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
Ergebnis: 250 EUR

Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.

Oosters handwerkstuk met gouddraad
Ergebnis: 90 EUR

Oosters handwerkstuk met gouddraad. Chinese godheid met kraanvogels. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

6x Antieke Chinese/Japanse? borden
Ergebnis: 70 EUR

Zes antieke Chinees/Japans? porseleinen borden met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 18,2 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Ergebnis: 90 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal grote penselenvaas met figuren decor + bodemmerk. Haarlijn. Eén maal gele glazuur vaas met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede ...

2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden
Ergebnis: 120 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Vier tekens. Floraal decor. Afmeting: ø 20,3 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Ergebnis: 25 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Ergebnis: 30 EUR

Antiek 19-delig Japans porseleinen Satsuma servies met draken, goud en figuren. Circa 1920. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Ergebnis: 45 EUR

Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese gemberpotten
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met figuren en floraal decor. Eén haarlijn in deksel. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese ghendi
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. 20e Eeuw. Beschadigingen aan lotusbloem. Afmeting: 34 x 23 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

5x Japans Imari porselein
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Vier miniatuur vaasjes en één kom. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Kantonese vaas
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met krijger decor + bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

2x Satsuma vazen, 1930
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma vazen met figuren/goud decor. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 425 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 120 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi bord, 18e eeuw, twee gaatjes. Chinese Imari diepe schotel, haarlijn. Imari kop+schotel, 18e eeuw, goed. Japanse Imari kom, octagonaal, 19e e...

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Ergebnis: 300 EUR

Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpotten met floraal decor en koppen. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Lot oud Chinees porselein (5x)
Ergebnis: 50 EUR

Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Ergebnis: 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Queng Lung borden met landschap/figuren/pagode decor. Twee borden chips. Eén bord goed. Afmeting: Ø 24,8 cm.

Antieke Chinese vaas
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met landschap, pagodes en figuren decor. 18e - 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselpotten
Ergebnis: 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpotten met Familie Rose figuren decor en tekst + binnendeksel. Eén haarlijn. Afmeting: H 15 x ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese borden
Ergebnis: 125 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met peterselie/pioenrozen decor. Twee borden haarlijn. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese boeddha
Ergebnis: 450 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen boeddha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 23 x 18 x 11,5 cm. In goede staat.

2x Kantonese, Chinese vazen
Ergebnis: 225 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Kantonese, Chinese porseleinen vazen met figuren in interieur decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse Imari borden
Ergebnis: 80 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: ø 21,7 cm. In goede staat.

6x Chinese borden
Ergebnis: 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met zotjes decor. Eén bordje haarlijn. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Kleine Chinese hocker
Ergebnis: 60 EUR

Kleine Chinese houtgestoken hocker met zeskantig blad van marmer, ranken en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 28 x 26 cm. In goede staat.

3x Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari dekselvaas
Ergebnis: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met floraal decor en Foo-hond. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet
Ergebnis: 400 EUR

Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet. Met reliëf draken decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 14,5 cm. In redelijke staat.

6x Chinese borden (3sets van 2 st.)
Ergebnis: 300 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen borden. Drie sets van twee stuks. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal floraal, één haarlijn. Twee maal Queng Lung met landschap/pagode decor, goed. Twee maal tuin/insect...

3x Chinese snuffbottles
Ergebnis: 40 EUR

Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees porselein
Ergebnis: 75 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén hoge vaas met tekst en bloempotten decor. Eén bolvaas met figuren op veranda en goud decor. Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Ergebnis: 70 EUR

Vier maal Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse octagonale kop en schotel, schotel gelijmd. Drie 19e eeuwse Chinese miniatuur vaasjes, chips. Afmeting: 3,5 - 10 cm. In redelijke staat.

4x Antiek Japans porselein
Ergebnis: 35 EUR

Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Ergebnis: 1.400 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met schrift rondom + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 15,6 x Ø 19,6 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Chinese? bronzen plaquette met dieren/druiven decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 16,5 x 1 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari schotel ø 36 cm.
Ergebnis: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse porseleinen Imari sierschotel met floraal decor. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

6x Kop+schotels (Chinees/Japans?)
Ergebnis: 300 EUR

Zes 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen kop en schotels. Floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Ergebnis: 80 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kantonese vazen met bodemmerk, één chip gelijmd, circa 1920. Eén gemberpot, Kanton, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schotels
Ergebnis: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.

3x Chinese kommen
Ergebnis: 225 EUR

Drie grote Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: Kom, 18e eeuw, Familie Rose tuin decor, haarlijn. Kom, 18e - 19e eeuw, Familie Rose tuin decor, gelijmd. Kom, 18e - 19e eeuw, pagode + tuin decor....

3x Chinees porselein
Ergebnis: 60 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Blanc de Chine Quan Yin's + Familie Rose vaas. Afmeting: 15 - 26 cm. In goede staat.

5x Chinese borden Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 80 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in het huisje. Beschadigd. Afmeting: Ø 23,5 cm. In matige staat.

3x Chinese borden
Ergebnis: 250 EUR

Drie grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Eén maal tuin decor met vaas, haarlijn. Eén maal tuin decor met kraanvogels, Queng Lung + gemerkt, haarlijn + chip. Eén maal koekoek in ...