Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.
Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta buste van Plato. Door Giovanni Mollica, Napels 1842 - 1862. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...
Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gezaagd model met spijlen en floraal patroon, voorzien van een gesoldeerde parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetrand, deukje in. MT.: J.Krins, Schoonhove...
Zilveren armband met hangers, 925/000. Armband met ovale jasseronschakels met daaraan 5 ronde hangers met een ster, met o.a. zirconia's. Voorzien van een carabijnhaak. 20 cm. ca 36 gram. Gebruiksporen...
Zilveren hanger, 835/000, met camee. Een ovale hanger met een brede rand met daarin een schelpcamee gesneden met 2 vrouwenhoofden. Grootte 23x45mm, inclusief oog. ca 6,9 gram. In goede staat
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.
Rond zilveren dienblad, 833/000, met een omgeslagen rand met hamerslag en een opgelegde rand met bolbewerking. ø34x3cm. Gestempeld: Begeer, van Kempen en Vos, jl.: 1928. ca 940 gram. In goede staat.