Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees tablet met draak
Ergebnis: 450 EUR

Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi kop en schotel
Startpreis 400 EUR

Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees boeddha figuur
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees uit natuursteen gesneden boeddha figuur met gravering en lakstempel op bodem. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Kang Xi bord
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi bord
Startpreis 400 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 150 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Imari knobbelvazen
Startpreis 80 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

5-Delig Imari kaststel
Ergebnis: 200 EUR

Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.

2x Imari porselein
Startpreis 80 EUR

Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.

Imari petroleumlamp
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke Imari dekselpot
Ergebnis: 90 EUR

Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antieke Imari petroleumlamp
Startpreis 70 EUR

Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

4 Delen Imari
Startpreis 100 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figuur
Startpreis 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Chinese hockers
Ergebnis: 70 EUR

Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.

3x Imari borden
Startpreis 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese trekpotten
Startpreis 175 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotten. Eén maal octogonaal, beschadigd, 18e eeuw. Eén maal floraal, 19e eeuw, beschadigd. Eén maal floraal/creme, circa 1900, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redel...

3x Japanse prenten
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.